Arktika medium dedykowanym do druku cyfrowego w maszynach produkcyjnych Ricoh

Tektura powlekana Arktika firmy International Paper, produkowana w zakładzie w Kwidzynie, została oficjalnie uznana za medium rekomendowane do druku na maszynie Pro C901.

Bliska współpraca firm Ricoh Polska i International Paper Kwidzyn oraz wymiana informacji na temat wykorzystania kartonów warstwowych w bieżącej produkcji poligraficznej przy zastosowaniu urządzeń do niskonakładowego druku cyfrowego, skłoniły obydwie firmy do wykonania szeroko zakrojonych testów Arktiki w laboratorium Media Qualification Ricoh w Telford w Anglii. Po przeprowadzeniu serii testów i badań, firma Ricoh Polska oficjalnie rekomendowała tekturę powlekaną Arktika z papierni International Paper Kwidzyn jako medium dedykowane do druku na maszynie Ricoh Pro C901.

Powyższa rekomendacja i podejście obu firm pozwolą na stworzenie nowych kierunków rozwoju biznesowego, dając przy tym klientom (przede wszystkim z rynku wydawniczego i opakowaniowego) pewność uzyskania odpowiedniej jakości produktu przy produkcji niskonakładowej.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu