Przejdź do treści

Wystartowała porównywarka kredytowa – digitalmoney.pl

Serwis skupia się na kredytach i pożyczka gotówkowych, gdyż są one najczęściej poszukiwanym produktem przez polskich internautów. Zaletą narzędzia jest jego prostota – użytkownik musi podać tylko kwotę oraz preferowany okres kredytowania. Na podstawie tych informacji serwis uszereguje oferty według kosztów i wskaże prawdopodobną wysokość raty.

Kolejnym atutem serwisu jest możliwość lokalnego porównywania ofert kredytowych – tzw. geoporównywarka kredytowa. Wystarczy aby użytkownik wskazał miejscowość dla której chce otrzymać zestawienie ofert, w wyniku otrzyma kredyty tylko tych banków, które posiadają placówki w wybranym mieście.

Podczas obliczania raty kredytu, dokładamy wszelkich starań aby jej wysokość była jak najbardziej zbliżona do oferty, jaką klient otrzyma w oddziale banku. Ponieważ zwykle wartość ta jest uzależniona od zdolności oraz historii kredytowej klienta, obliczenia te nie zawsze znajdują swoje odzwierciedlenie w rzeczywistości. Dlatego też digitalmoney.pl jako jedyna porównywarka oblicza alternatywną symulację kosztów kredytu – wartość minimalną oraz maksymalną.

W przyszłości serwis będzie skupiał się na ofercie kredytów i pożyczek gotówkowych. Najbliższe zmiany będą mały na celu ułatwienie procesu wyszukiwania, porównywania oraz zamawiania kredytów gotówkowych.