Przejdź do treści

Współpraca Nexto z Orange, powstaje nowy sklep ebooki.orange.pl

Nexto, lider na rynku e-booków, stworzył dla Orange sklep ebooki.orange.pl. Powstał on z myślą o klientach Orange, którzy na starcie mogą pobrać trzy darmowe książki oraz dostają 50% zniżki na wszystkie tytuły.

Sklep http://ebooki.orange.pl/ ma zapewnioną wysoką jakość usług przez firmę Nexto. Serwis został przygotowany we współpracy pomiędzy Nexto – dostawcą treści i firmą zarządzającą sklepem – oraz Janmedia Interactive – wykonawcą sklepu. Unikalne oferty, premiery i wszystkie promocje kierowane będą specyficznie do grupy klientów Orange. Stworzono specjalny moduł SMS Premium pozwalający na zamówienie e-książki lub e-prasy SMS-em. Po wysłaniu wiadomości tekstowej, której koszt wynosi tyle co cena towaru, na specjalny numer, otrzymuje się SMS-a z kodem zwrotnym, który pozwala na pobranie wybranej pozycji. Jest to bardzo szybka i wygodna forma, która powinna przekonać wielu klientów do skorzystania z usługi.

Wraz ze startem serwisu użytkownicy sieci będą mogli kupić wszystkie ebooki znajdujące się w ofercie z rabatem 50%. Ta usługa dostępna jest przy płatnościach kartą lub przelewem. Dodatkowo każda zarejestrowana w sklepie osoba ma możliwość pobrania trzech darmowych tytułów z oferty wydawnictwa Prószyński i S-ka: ciepłą, napawającą optymizmem opowieść obyczajową „Sosnowe dziedzictwo” Marii Ulatowskiej, kryminał „Arytmia” napisany przez rodzeństwo – pisarkę i kardiologa – Anne i Evena Holtów oraz „Zupy i sosy” – praca zbiorowa. Aby je otrzymać należy wysłać bezpłatnego SMS-a o treści EB na numer 80060. Wiadomość zwrotna będzie zawierać kod, który upoważnia do ściągnięcia jednej z książek. Każda zarejestrowana osoba na ebooki.orange.pl może wykorzystać trzy kody.

Nexto w swojej historii posiada podobny projekt z innym partnerem z rynku telekomunikacyjnego – z firmą Plus. W ramach tej współpracy powstał sklep www.plusoczytelnia.pl, który cieszy się dużą popularnością pośród klientów Plusa. Niedługo planowany przez Nexto jest projekt z kolejnym partnerem z branży telekomunikacyjnej.