Przejdź do treści

Nowi najemcy w Galerii Pomorskiej

Obie marki, które niedawno podpisały umowy najmu z Galerią Pomorską, zajmą najlepsze lokalizacje zgodne z ich profilem działalności. Restauracja sieci Nasz Naleśnik, o powierzchni 28 m2, powstanie tuż przy restauracyjnej części Galerii.

Natomiast marka Sizeer zajmie sklep o powierzchni 160 m2 położony przy głównym wejściu do centrum handlowego. Zmienia się również lokalizacja gabinetu Studio Laser 4, który przenosi się do modowej części Galerii poszerzając swój zakres usług o studio stylizacji paznokci.

Bardzo się cieszymy, że Nasz Naleśnik  i Sizeer dołączyli do grona najemców Galerii Pomorskiej, ponieważ obie te marki wpisują się w naszą strategię przeistaczania Galerii w nowoczesne i tętniące życiem centrum handlowe. Nasz Naleśnik poszerza ofertę gastronomiczną centrum wprowadzając oryginalne menu oparte na daniach z naleśników, natomiast Sizeer dodaje naszemu centrum pasji i energii” – mówi Magdalena Kondeja, Leasing Director w Balmain Asset Management.

Pierwsza restauracja sieci Nasz Naleśnik powstała w 2003 roku w Warszawie. Dzięki smacznym i zdrowym daniom marka szybko przeistoczyła się w sieć restauracji opartych na franczyzie, w skład której wchodzi obecnie 15 lokali położonych zarówno w Polsce, jak i za granicą.

Sizeer to eleganckie butiki lifestylowo-sportowe stworzone z myślą o ludziach z pasją, którzy cenią miłą i profesjonalną obsługę oraz szeroki wybór sportowego obuwia, odzieży i akcesoriów. Sizeer jest największą multibrandową siecią detaliczną na polskim rynku, w której można znaleźć produkty takich marek jak: Adidas, Puma, Reebok i Umbro.

Aktualnie trwa rekrutacja zarówno do restauracji Nasz Naleśnik jak i sklepu Sizeer w Galerii Pomorskiej. Otwarcie obu planowane jest na czerwiec.