Przejdź do treści

Leśne Runo otworzyło kolejną restauracje

Spółka zarządzająca siecią restauracji z ofertą skierowaną do podróżnych otworzyła nową lokalizację w Przeszkodzie pod Warszawą. To szesnasty lokal znanej sieci, w krótkim czasie pojawić się mają kolejne, a do końca 2015 roku ma być 30 lokali sieci.

Nowa restauracja zlokalizowana jest w miejscowości Przeszkoda w odległości 30 km od Warszawy, przy drodze krajowej nr 8, na popularnej trasie ze stolicy w kierunku Katowic w sąsiedztwie stacji paliwowej PKN Orlen. To pierwsza restauracja, która została otwarta w tym roku, ale Spółka jest w trakcie realizacji inwestycji także w miejscowościach Boguszyn i Poczesna.

Leśne Runo w szybkim tempie realizuje swoje plany. O podpisaniu umowy na dzierżawę lokalu w Przeszkodzie pod Warszawą Spółka informowała w dniu debiutu na rynku NewConnect, tj. 23 kwietnia. Równo po miesiącu może już pochwalić się funkcjonowaniem kolejnej restauracji.

„Tak jak obiecywaliśmy nowe restauracje otwieramy przed Mistrzostwami Europy w piłce nożnej. Dopiero co uruchomiliśmy lokal w Przeszkodzie,  a w ciągu kilkunastu dni otwarty zostanie punkt w Poczesnej koło Częstochowy. Dosłownie w przededniu Euro 2012 chcemy ruszyć z restauracją w Boguszynie. ” – mówi Paweł Jachowski, prezes Leśne Runo S.A.

Leśne Runo we wszystkich swoich lokalach zachowuje ujednolicone, wysokie standardy. Aranżacja wnętrza nowej restauracji jest całkowicie dostosowana do estetyki pozostałych punktów. Przyjemne wnętrze, a także specjalnie dobrany dla sieci profil muzyczny już w dniu otwarcia zyskały uznanie  gości, którzy odwiedzili restaurację pod Warszawą. W sezonie goście restauracji w Przeszkodzie mogą skorzystać z ogródka letniego, położonego przy restauracji w otoczeniu naturalnej roślinności. Lokal, podobnie jak inne należące do sieci znajduje się przy stacji paliw. W tym przypadku jest to PKN Orlen, przy którym znajduje się już osiem restauracji Leśnego Runa.

Strategia Spółki zakłada budowę sieci 30 restauracji w ciągu trzech najbliższych lat. Niedawny debiutant na rynku NewConnect konsekwentnie realizuje ten plan m.in. dzięki pozyskanym środkom z emisji akcji.  W tym roku spółka planuje otwarcie 3-4 nowych lokali, rozbudowę jednej z najpopularniejszych restauracji oraz modernizację kilku pozostałych.