Przejdź do treści

Fabryka Idei dla Galerii Mokotów

Zakupy w towarzystwie profesjonalnego stylisty mogą od maja robić Klienci Galerii Mokotów. I to zupełnie bezpłatnie. Wystarczy on-line zapisać się na konsultację. Usługę personal shopper w Galerii koordynuje agencja Fabryka Idei.

Galeria oferuje swoim Klientom indywidualne 1,5 godzinne spotkania ze stylistą. W celu zapisania się na jedno z nich, należy zabukować termin w kalendarzu umieszczonym na www Galerii oraz wypełnić formularz zgłoszeniowy. Chętni określają w nim, co chcieliby kupić oraz jakim budżetem dysponują.

W robieniu zakupów Klientom doradzają profesjonalni styliści. Ich doświadczenie oparte jest na pracy w środowisku show biznesu. Na co dzień współpracują również z Klientami indywidualnymi oraz biznesowymi.

Galeria Mokotów cieszy się w Warszawie opinią 'fashion leadera”, dlatego zależało nam, aby Klienci mogli korzystać z pomocy profesjonalnego stylisty. W ten sposób pomagamy im czerpać z zakupów przyjemność i satysfakcję – mówi Katarzyna Sudoł, prezes agencji Fabryka Idei, koordynującej projekt – Telewizyjne show, w których profesjonaliści pomagają odnaleźć swój styl zwykłym ludziom, cieszą się dużą popularnością. Teraz, dzięki usłudze personal shopper, Klienci Galerii Mokotów mogą doświadczyć podobnych emocji, co bohaterzy takich programów.