Przejdź do treści

Etui Cygnett Action Armband – iPhone na sportowo

Cygnett, marka pomysłowych akcesoriów GSM oraz IT, ze specjalną linią produktów dedykowanych urządzeniom Apple, przedstawia praktyczne etui połączone z opaską na ramię – Action Armband, służące do wygodnego przenoszenia iPhona lub iPada w trakcie biegania, jazdy na rowerze czy codziennych spacerów.

Dłuższe dni i wiosenna pogoda sprzyjają podejmowaniu aktywności fizycznej. Coraz więcej osób biega, spaceruje, jeździ na rolkach lub wybiera się na rowerowe wycieczki. Uprawiając sport trudno jednak rozstać się z telefonem lub odtwarzaczem mp3, chociaż ich towarzystwo nie zawsze jest wygodne i naraża sprzęt na uszkodzenia lub zgubienie. Dlatego specjalnie dla miłośników aktywności fizycznej Cygnett stworzył Action Armband – pomysłowe etui połączone z opaską na ramię.

Gadżet dedykowany jest do iPhona i iPada i umożliwia ich bezpieczne, a jednocześnie komfortowe przenoszenie. Z Action Armband na ramieniu można posłuchać muzyki lub porozmawiać przez telefon przy okazji jazdy na rowerze czy biegania, bez konieczności zajmowania rąk czy robienia przerwy. Opaska wykonana jest z praktycznego neoprenu, szybko schnącego i łatwego do czyszczenia. Jednocześnie materiał zapewnia swobodny przepływ powietrza na powierzchni ramienia i jest na tyle lekki, że niemalże zapomina się o założonej opasce. Action Armband posiada także liczne rzepy, które pozwalają na stabilne oraz wygodne przymocowanie do ręki. Etui przytwierdzone do opaski gwarantuje łatwy dostęp do dotykowego wyświetlacza i innych przycisków, a ponadto jest wodoodporne i chroni sprzęt nawet przy niekorzystnych warunkach pogodowych.

Gadżet Cygnett to doskonałe towarzystwo dla wszystkich pasjonatów aktywności fizycznej. Gwarantuje użytkownikom wygodę, a jednocześnie zabezpiecza sprzęt przed przypadkowym upuszczeniem, zadrapaniami czy poważniejszymi usterkami.

Cena: 50 PLN