Przejdź do treści

Dzień Dziecka z Jerzym Dudkiem w Klifie Gdynia

Gdyńskie centrum Klif przygotowało dla najmłodszych nielada atrakcję na Dzień Dziecka – w sobotę, 2 czerwca odbędzie się spotkanie z Jerzym Dudkiem.

Dzień Dziecka to dla naszych pociech jeden z najbardziej oczekiwanych dni w roku. Dlatego też rodzice dokładają wszelkich starań, by ten dzień umilić i uczynić niezapomnianym. W sobotę, 2 czerwca odbędzie się spotkanie z jednym z czołowych polskich piłkarzy, Jerzym Dudkiem. W trakcie zabawy, do której zaproszone zostaną dzieci w wieku od 5 do 10 lat, piłkarz wybierze Złotą 11-tkę i nagrodzi medalami. Laureatów konkursu, którego istotnym elementem będzie tor przeszkód, wybierze licencjonowany sędzia piłkarski. Najmłodsi będą mogli dzięki temu poznać, czym jest fair play.

Konkurs, w którym wyłoniona zostanie Złota 11-tka Jerzego Dudka to nie jedyna atrakcja przewidziana na ten dzień. Klif Gdynia zadba także o miłośników gier – bedzie można zagrać w kultowe piłkarzyki, jak i w ich konsolową wersję na specjalnie przygotowanych stanowiskach z grą FIFA 2012. Dla młodszych dzieci przygotowany zostanie plac zabaw i malowanie buziek. Wszyscy natomiast będą mogli skorzystać ze stoiska fotograficznego i zrobić sobie zdjęcie z Jerzym Dudkiem. To będzie emocjonujący dzień!

Centrum Handlowe Klif Gdynia zaprasza na Dzień Dziecka z Jerzym Dudkiem już w sobotę, 2 czerwca br., od godziny 12:00!