Przejdź do treści

500 zł na obsługę rachunku inwestycyjnego

Dzięki najnowszej propozycji Raiffeisen Brokers i portalu Gruper.pl. klienci serwisu będą mieli możliwość spróbowania swoich sił na giełdzie. Wszystko dzięki ofercie obejmującej otwarcie rachunku inwestycyjnego, wzbogaconego o darmowy dostęp do usług i narzędzi inwestycyjnych w Pakiecie Broker Plus. Dodatkowo dla każdego 500 zł na obsługę rachunku.

W ramach długofalowego programu edukacyjnego „Akcjonariat obywatelski” Ministerstwo Skarbu Państwa wraz z wieloma biurami maklerskimi zachęca do inwestowania na rynku kapitałowym. Celem projektu jest doprowadzenie do powszechnego oraz świadomego uczestnictwa Polaków w życiu społeczno – gospodarczym i przemianach własnościowych. Inicjatywą zachęcającą do tego typu aktywności może być również najnowsza propozycja Raiffeisen Brokers (Dom Maklerski Raiffeisen Bank Polska S.A.) i portalu Gruper.pl, które przygotowały dla klientów serwisu ofertę, umożliwiającą otwarcie rachunku inwestycyjnego. Rachunek prowadzony w Raiffeisen Brokers, składa się z rachunku papierów wartościowych oraz, służącego do jego obsługi – rachunku pieniężnego. Dzięki umowie o świadczeniu usług maklerskich oraz otwartemu rachunkowi inwestycyjnemu, klient ma możliwość zawierania transakcji na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

Oferta obejmuje otwarcie rachunku inwestycyjnego wraz z darmowym dostępem do pakietu Broker Plus. Główne zalety to przede wszystkim łatwość zawierania transakcji, bezpłatny dostęp do bieżących notowań oraz profesjonalnych platform i narzędzi analitycznych czy pakiety usług dopasowane do potrzeb klienta. Pakiet to idealne rozwiązanie dla inwestorów o średnim poziomie aktywności. Standardowo przysługuje osobom o miesięcznym obrocie na rynku kasowym powyżej 80 000 zł (lub powyżej 100 zrealizowanych kontraktów). Dzięki ofercie Grupera klient otrzymuje je zupełnie za darmo. Ponadto, w ramach oferty nie płaci za założenie i prowadzenie rachunku. Kupon można zrealizować od 21 do 27 maja 2012. Jedna osoba może wykorzystać jeden kupon.

Dotychczas z portalem Gruper.pl współpracowały takie instytucje finansowe jak: ING Bank Śląski, Alior Bank czy Bank Citi Handlowy. Oferty, które były dostępne za pośrednictwem serwisu to: 0 zł za kupon na Kartę Kredytową Citibank-LOT i do 150 zł oraz do 6000 mil w programie Miles & More w prezencie,  0 zł za otwarcie konta osobistego w Alior Banku z premią 100 zł oraz pakietem usług assistance i concierge, czy 0 zł za otwarcie konta z Lwem Direct w ING Banku Śląskim z premią 120 zł do dowolnego wykorzystania w serwisie Gruper.pl.

– Można powiedzieć o nowym trendzie w strategiach marketingowych banków, które oprócz portali społecznościowych takich jak np. Facebook wykorzystują do promocji i dystrybucji ofert portale zakupów grupowych. – mówi Marcin Mikołajczyk, współzałożyciel i członek zarządu Gruper.pl.

Najnowsza oferta Raiffeisen Brokers to kolejny przykład na to, że instytucje finansowe doceniły potencjał marketingowy portali zakupów grupowych, których użytkownikami w Polsce jest już ponad 6 mln osób.

Gruper – polski lider zakupów grupowych

  • Działający od kwietnia 2010 roku Gruper, jest pierwszym i największym z polskich serwisów zakupów grupowych.
  • W listopadzie 2011 roku liczba użytkowników przekroczyła 1,7 miliona.
  • Na maju br. roku liczba kuponów nabytych przez użytkowników wyniosła 1 433 658, a ich oszczędności sięgnęły ponad 200 mln zł.