Przejdź do treści

Już wkrótce 5-ta Gala „VIP – Innowacyjna Stolarka”

W piątek 25 maja w Hotelu Westin w Warszawie odbędzie się 5-ta edycja prestiżowego Programu VIP – Najlepsze Okna i Drzwi, w tym roku pod nową nazwą „VIP – Innowacyjna Stolarka”.

Program „VIP Innowacyjna Stolarka” jest autorskim projektem portalu internetowego Infookno.pl, zajmującego się tematyką stolarki budowlanej. Portal skierowany jest głównie do klienta indywidualnego. Jest to pierwsza i jedyna w swoim rodzaju platforma internetowa stworzona z myślą o wymagających konsumentach, poszukujących dobrej, energooszczędnej stolarki.

W dotychczasowych edycjach Programu VIP wzięła udział większość liczących się firm z branży stolarki, począwszy od firm: Fakro, Oknoplast, Velux, Drutex, Pozbud,  Pol-Skone. Jednak do udziału w programie zachęcane są wszystkie firmy, zarówno mali jak i więksi producenci, których produkty dostępne są w powszechnej sprzedaży na terenie Polski.

-Nagradzamy innowacyjność produktów, która polega na ich unikalności, funkcjonalności, energooszczędności, trwałości i spełnianiu istotnych potrzeb i oczekiwań konsumentów, a w tej jubileuszowej 5-tej edycji także, a może przede wszystkim – innowacyjności. To właśnie do nabywców produktów kierujemy nasz program, aby obiektywnie ułatwić im podejmowanie decyzji zakupowych – mówi Grzegorz Cendrowski, organizator Programu VIP.

Producenci, którzy zostali wyróżnieni w Programie w ramach nagrody korzystają przez wiele miesięcy z promocji, którą zapewnia im organizator Programu – Infookno.pl. Program cieszy się ogromną popularnością mediów mających wpływ na opinie publiczną i promujących modę na energooszczędność. Wyróżnieni w programie „VIP” mają zagwarantowaną reklamę w książce o stolarce która zostanie wydana w drugiej połowie roku, natomiast na  stronie www.vip-infookno.pl pojawią się szczegółowe informacje o każdym z wyróżnionych produktów.  Z drugiej strony, klienci indywidualni, architekci i decydenci mający wpływ na wybór stolarki, i poszukujący najlepszych rozwiązań, bardzo chętnie korzystają z kompleksowej informacji zawartej w wyszukiwarce na stronie www.infookno.pl

Gala odbędzie się 25.05.2012 w Hotelu Westin przy Al. Jana Pawła II 21 w Warszawie.

www.infookno.pl/vip_innowacyjna_stolarka.html