Przejdź do treści

Byss.pl przygotował konkurs dla Cyfrowego Polsatu

Agencja interaktywna byss.pl przygotowała aplikację konkursową, dedykowaną Cyfrowemu Polsatowi i kanałowi Polsat Crime & Investigation, wchodzącego w skład pakietu Mini HD Cyfrowego Polsatu. Byss.pl to twórcy mechaniki konkursowej, oprawy graficznej, jak i licznych kreacji promujących konkurs „Przesłuchanie”.

Zadaniem uczestników konkursu jest udzielenie prawidłowych odpowiedzi na 5 pytań, w możliwie jak najkrótszym czasie. Pytania dotyczą zawartości tajemniczej walizki, która zostanie przedstawiona przesłuchiwanemu. Uczestnik konkursu będzie miał 2 minuty na zapoznanie się z jej zawartością. Przedmioty z walizki będzie można obejrzeć w powiększeniu, zwracając przy tym uwagę na najdrobniejsze detale.

Zabawa została podzielona na trzy tygodniowe etapy, z których każdy jest związany z inną walizką i powiązaną z nią historią kryminalną. W każdym z etapów do wygrania są aparaty cyfrowe oraz zestawy gadżetów kanału Polsat Crime & Investigation.

Uczestnicy, którzy najszybciej udzielą prawidłowych odpowiedzi na pytania konkursowe we wszystkich etapach, staną przed szansą wygrania nagrody głównej – dwuosobowej wycieczki do Londynu.

Gra będzie szeroko promowana na Facebooku, stronie Cyfrowego Polsatu, kanału Polsat Crime & Investigation oraz na portalach zewnętrznych. Jest to już kolejny konkurs przygotowany przez byss.pl, przy współpracy z platformą Cyfrowy Polsat – podkreśla Tomasz Sarnowski z agencji interaktywnej byss.pl.

Konkurs jest dostępny na stronie Cyfrowego Polsatu pod linkiem www.cyfrowypolsat.pl/oferta/konkursy/konkurs-polsatci-przesluchanie-10052012.cp oraz na fan page’u Cyfrowego Polsatu w portalu społecznościowym Facebook.