Przejdź do treści

Prevent Magazine – nowy, bezpłatny magazyn online o bezpieczeństwie w sieci

Od maja 2012 r. na polskim rynku periodyków branżowych, dostępny jest „Prevent Magazine” pismo o bezpieczeństwie w sieci, dostępne w wersji elektronicznej. Wydawcą magazynu jest firma iSecure Sp. z o.o., która do tej pory specjalizowała się w świadczeniu profesjonalnych usług doradczych w zakresie ochrony danych osobowych.

Prevent Magazine od początku do końca tworzony jest przez praktyków. Autorami tekstów są pracownicy i  właściciele firm, którzy współpracują z iSecure, a także nowi partnerzy merytoryczni. „Naszym celem jest edukowanie, a nie promowanie konkretnych rozwiązań, zatem specjaliści z różnych branż postarają się przedstawić swoje poglądy, doświadczenie i najlepsze praktyki w różnych obszarach związanych z bezpieczeństwem informacji. Prevent Magazine to nasza pasja, nasza praca, ale także niesamowita frajda z tego, że możemy cząstkę nas samych podarować Wam – Czytelnikom” – mówi Michał Sztąberek, wydawca i redaktor naczelny Prevent Magazine.

Tematem przewodnim pierwszego numeru są kwestie związane z bezpieczeństwem urządzeń i aplikacji mobilnych. Wśród artykułów znajdują się m.in. teksty poświęcone zagrożeniom dla systemu Android, wykorzystywaniu smartfonów w biznesie i związanym tym ryzykiem. Prevent Magazine stawia na praktyczne artykuły i porady, które bez problemu może wykorzystać w swoim biznesie zarówno właściciel małej czy średniej firmy, jak również pracownicy działu bezpieczeństwa w dużej korporacji. Magazyn dostępny jest nieodpłatnie w wersji on-line, w cyklu kwartalnym, wyłącznie dla zarejestrowanych prenumeratorów.

Bezpłatną prenumeratę Prevent Magazine można pobrać w formacie PDF po zarejestrowani się na stronie www.prevent-magazine.pl. O Prevent Magazine przeczytać można również na facebooku: www.facebook.com/PreventMagazine.