Przejdź do treści

Konto PayU w Citeam.pl, czyli wszystkie płatności w jednym miejscu

Serwis Citeam.pl wprowadził płatności kontem PayU. Dzięki temu zakupy są jeszcze szybsze i prostsze, a kupujący mają dostęp do całej historii swoich transakcji. Jest to pierwszy serwis zakupów grupowych, który udostępnił taki mechanizm.

Citeam.pl działa na polskim rynku od ponad roku i systematycznie wprowadza kolejne usługi. Niedawno serwis udostępnił nową formę płatności – za pomocą konta PayU. Dzięki temu kupujący mogą zawsze sprawdzić historię swoich dotychczasowych zakupów, a nowe oferty zdobyć nie tylko taniej, ale i szybciej.

– Konto PayU będzie kolejnym usprawnieniem mechanizmu korzystania z serwisu, po wprowadzeniu przez nas strony lekkiej, integracji rabatów z kategorii Okazje Allegro z platformą Allegro.pl czy udostępnieniu aplikacji Kup Blisko. Konto PayU umożliwi uporządkowanie swoich wydatków w sieci, gdyż po rejestracji kupujący ma dostęp do całej historii e-zakupów – mówi Marta Krauze z serwisu Citeam.pl.

Aby skorzystać z nowej usługi na Citeam.pl wystarczy wybrać płatności za pomocą konta PayU. Założenie konta PayU trwa kilka sekund, a wszystkie dane (zarówno osobowe, jak i dotyczące kart) podawane są przez kupującego tylko raz i przechowywane bezpiecznie przez PayU.

– Konto PayU jest w pewnym sensie „asystentem”, który pomaga w utrzymaniu kontroli nad wydatkami w Internecie. Korzystając z wyszukiwarki w koncie PayU można przejrzeć historię zakupów pod kątem kryteriów takich jak: data zakupu, kwota czy status transakcji – mówi Joanna Kuzdak, Dyrektor Zarządzająca PayU SA.

Serwis Citeam.pl powstał w lutym 2011 roku, a dziś notuje średnio ok. 2 mln użytkowników. Najpopularniejszymi kategoriami usług są gastronomia i kosmetyka, jednak nie ustępują im również rabaty od sprzedawców internetowych z Allegro (Okazje Allegro), tanie oferty podróży oraz zniżki na usługi z zakresu rozrywki czy kultury. Największe hity sprzedażowe na Citeam.pl zdobywają po kilka tysięcy nabywców.