Przejdź do treści

City Index i Wygodnie.pl nowymi klientami Biura Podróży Reklamy

Agencja interaktywna Biuro Podróży Reklamy rozpoczyna współpracę z firmą inwestycyjną City Index i portalem ubezpieczeniowym Wygodnie.pl. Dla City Index będzie długofalowo przygotowywać kreacje do kampanii internetowych, dla Wygodnie.pl przeprowadzi rebranding.

Obydwaj nowi klienci zostali przez agencję pozyskani w wyniku wygranych przetargów.

City Index jest międzynarodową firmą inwestycyjną, działającą od 1983 roku. W Polsce działa od 2008 roku ułatwiając inwestowanie setkom tysięcy inwestorów indywidualnych oferując kontrakty CDF na tysiące instrumentów finansowych m.in. akcje, indeksy, waluty, towary, stopy procentowe sektory oraz FOREX w Polsce i na świecie.

Do zadań agencji Biuro Podróży Reklamy będzie należało przygotowywanie linii bannerowych na potrzeby działań promocyjnych w sieci. Nowe linie będą przygotowywane cyklicznie co kilka tygodni. Umowa została podpisana na czas nieokreślony.

Natomiast dla serwisu Wygodnie.pl, agencja Biuro Podróży Reklamy zajmie się rebrandingiem marki – stworzy nowe logo, nowy layout strony internetowej i materiałów korporacyjnych, oraz nowego brand hero.

Wygodnie.pl jest internetowym serwisem ubezpieczeniowym, który pozwala na porównywania ofert różnych ubezpieczycieli. Serwis posiada w ofercie ubezpieczenia kilkunastu towarzystw ubezpieczeniowych, obejmujące ubezpieczenia nieruchomości, samochodu, życia i zdrowia.