Przejdź do treści

Nowe konkursy Żywiec Zdrój promujące wodę dla dzieci

Rozpoczyna się kolejna odsłona konkursów organizowanych przez Peter Wild & Partners dla Żywiec Zdrój. Tym razem promują one najnowszy produkt przeznaczony dla dzieci – wodę źródlaną Żywiec Zdrój w butelce o pojemności 0,33l. Konkursy są realizowane w czterech sieciach handlowych: Real, Tesco, Carrefour i Alma.

W każdej z sieci handlowych na uczestników czekają inne zadania konkursowe jak np. ułożenie rymowanki o Zdrojku lub odpowiedź na pytanie „Dlaczego lubisz pić wodę niegazowaną Żywiec Zdrój?”. Oprócz wykonania zadania konkursowego należy dokonać zakupu zgrzewki wody niegazowanej 0,33l oraz 1,5l Żywiec Zdrój i zachować paragon.

Akcja ma na celu promowanie wśród rodziców i dzieci zdrowego nawyku picia wody źródlanej. Łączy również całe rodziny, które chętnie angażują się we wspólne pisanie, malowanie i robienie zdjęć ze Zdrojkiem. Po wspólnej zabawie nową butelką wody Żywiec Zdrój na laureatów konkursu czekają atrakcyjne nagrody. Autorzy ciekawych odpowiedzi na zadania konkursowe wygrywają aparaty cyfrowe, kamery i rolki. Dodatkowo, po zakończeniu konkursu w każdej sieci sklepów zostaną przyznane nagrody główne. W sieci sklepów Real, Carrefour i Alma zostaną rozlosowane wakacyjne wycieczki dla całej rodziny, a w sieci sklepów Tesco dwa vouchery na urządzenie kolorowych pokoi dziecięcych.

Konkurs i zabawa ze Zdrojkiem to dopiero początek przygody dzieci z wodą niegazowaną od Żywiec Zdrój.

Konkursy zakończą się 30 maja w sieci Tesco i Real, 23 maja w sieci Alma i 17 lipca w sieci sklepów Carrefour.