CIN&CIN i Łukasz Jemioł w świecie fashion

Luksus, design oraz niezwykła atmosfera glamour – to wszystko towarzyszyło długo oczekiwanemu pokazowi mody Łukasza Jemioła, który odbył się 15 maja br. w Galerii Porczyńskich w Warszawie. Oczywiście tam, gdzie kobiece piękno i świat fashion, nie mogło zabraknąć eksperta od damskich pragnień – CIN&CIN, marki, która już od wielu sezonów współtworzy wydarzenia związane z modą.

Łukasz Jemioł to wielokrotnie nagradzany i znany nie tylko w Polsce projektant mody, który zyskał sobie uznanie wielu kobiet kochających piękne i niepowtarzalne stroje. Już jako rokująca gwiazda świata fashion zwrócił uwagę krytyków oraz modowych ekspertów, do których należy również CIN&CIN.

Najnowsza kolekcja Łukasza Jemioła na sezon jesień – zima 2012/2013, tak jak marka CIN&CIN, stworzona została z myślą o kobiecie fashion, eleganckiej, pewnej siebie i niezależnej, będącej zawsze na bieżąco ze światowymi trendami w modzie.

Projektant inspiruje się w niej stylem art déco. Cięcia i linie stylizowane na art déco, błysk kontrastujący z matem, geometryczne podziały, to cechy wyróżniające nową kolekcję. W tym sezonie artysta postawił na kolory w ciemnej tonacji, rozjaśnione błyskiem, szmaragdowo-zielonymi oraz niebieskimi akcentami. Oprócz kolorystyki panie z pewnością docenią zastosowanie tkanin typu double face, które pozwalają na różne odsłony jednego ubioru. Nowy wymiar tej klimatycznej kolekcji nadają kontrast powierzchni, faktur oraz połączenie luksusowych tkanin i naturalnych skór.

Pokaz Łukasza Jemioła jak zawsze zgromadził rzesze miłośników mody, wśród których nie zabrakło znakomitości ze świata showbiznesu. Przy lampce wybornego wina musującego CIN&CIN wydarzenie podziwiali między innymi: Agnieszka Dygant, Daria Widawska, Magdalena Boczarska, Małgorzata Socha, Beata Sadowska, Patricia Kazadi, Katarzyna Zielińska, Anna Czartoryska, Katarzyna Frank-Niemczycka, Edyta Herbuś, Natasza Urbańska, Olga Bołądź, Omena Mensah, Halina Mlynkowa, Aleksandra Kisio, Joanna Horodyńska, Ada Fijał, Robert Kupisz, Szymon Majewski, Tomasz Jacyków oraz wiele innych.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu