Przejdź do treści

Zostań naszym Miczem, zostań naszą Pamelą!

W sezonie wiosenno-letnim Polaków czekają trudne decyzje. Marka Wilkinson w ramach akcji Golący Patrol przygotowała bowiem wybory Micza i Pameli. Aby wziąć udział w zabawie należy zgłosić swoją kandydaturę na fanpage’u Wilkinson za pomocą specjalnej aplikacji.

Tam również internauci mogą wybierać kandydatów do zaszczytnego miana Micza i Pameli. Zwycięska para weźmie udział w profesjonalnej sesji zdjęciowej i pojedzie z Golącym Patrolem do Los Angeles!

Komisja – ratownicy Golącego Patrolu, ogłosiła rozpoczęcie wyborów przystojnego Micza i seksownej Pameli na fanpage’u Wilkinson – www.facebook.com/WilkinsonPolska. Zadanie jakie stoi przed uczestnikami plebiscytu jest proste. Polega na dodaniu własnego zdjęcia za pomocą specjalnej aplikacji na fan page’u Wilkinson. Aplikacja umożliwia także wykorzystanie dodatków graficznych wzmacniających efekt: błysk w oku, śnieżnobiałe zęby… Jak twierdzą same ratowniczki – wszystkie chwyty dozwolone.

„Zostań naszym Miczem. Udowodnij, że masz fejs gładki, jak nogi Pameli.”

Mężczyźni mają za zadanie w jak najbardziej oryginalny i ciekawy sposób przekonać swoich potencjalnych wyborców do tego, że ich ogolone twarze są niezwykle gładkie. Zdjęcia jakich oczekują ratowniczki z Golącego Patrolu to portrety świeżych, ogolonych przystojniaków o świdrującym do przesady spojrzeniu.

„Zostań naszą Pamelą. Niech Twoje nogi pokażą Miczowi, jak gładki może być jego fejs.”

Panie biorące udział w konkursie czeka podobne wyzwanie. Aby wywalczyć pożądany tytuł Pameli i tym samym zasiąść na miejscu czwartej gorącej ratowniczki Golącego Patrolu, należy jak najlepiej zaprezentować swoją urodę, nie zapominając oczywiście o odpowiednim pokazaniu swoich największych atutów – gładkich nóg.

Pojedynki i markowe okulary

Wybory Micza i Pameli podzielone są na dwa etapy. W pierwszej fazie, dodane zdjęcia trafiają do dwóch galerii – damskiej i męskiej. Następnie walczą o głosy internautów w pojedynkach – głosującym ukazują się zestawione ze sobą dwa zdjęcia, z których wybierają ich zdaniem lepsze. Program dba o to, by wszystkie zdjęcia brały udział w podobnej liczbie pojedynków – szanse są więc wyrównane, a każdy oddany głos jest na wagę złota! Głosy będą zbierane do 5 czerwca, także musicie się spieszyć!

Pięć dziewczyn i pięciu chłopaków wybranych przez naszą uroczą komisję trafi do finału. Dla finalistów nagrody gwarantowane! Wszystkie osoby, które przejdą do ostatniego etapu otrzymają markowe okulary przeciwsłoneczne z najnowszej kolekcji Belutti Sun 2012, by móc dobrze prezentować się na każdej plaży.

Gwiazdorska sesja zdjęciowa i Los Angeles

Ostatni etap to test osobowości sprawdzający kto najlepiej pasuje do ekipy Golącego Patrolu. Jury wyłoni na podstawie odpowiedzi Micza i Pamelę. Zwycięzcy zostaną „twarzami” fan page’a Wilkinson i wezmą udział w profesjonalnej sesji zdjęciowej jak na gwiazdy przystało. Główną nagrodą dla Micza i Pameli będzie wyjazd do słonecznego Los Angeles wraz z ekipą Golącego Patrolu. Tam czeka ich moc atrakcji przygotowanych przez organizatorów…

Kandydaci na ratowników, pamiętajcie już teraz – może być wszakże tylko jeden Micz i Pamela!