Wygraj wycieczkę do Londynu z Polsat Crime & Investigation Network i Cyfrowym Polsatem

Polsat Crime & Investigation Network, kanał dokumentalny poświęconym zbrodniom i przestępstwom, należący do koncernu medialnego A+E Networks™ UK, razem z wiodącym partnerem platformą Cyfrowy Polsat, rozpoczął 11 maja br. kampanię promocyjną w internecie. Nagrodą główną dla uczestników konkursu jest wycieczka dla 2 osób do Londynu.

Kampania promocyjna rozpoczęła się 11 maja i potrwa trzy tygodnie. Obejmuje ona działania na stronach z portfolio A+E Networks UK (crimeinvestigation.pl, facebook.com/pl.crimeandinvestigation) i Cyfrowego Polsatu (cyfrowypolsat.pl, facebook.com/CyfrowyPolsat) oraz na portalach zewnętrznych (m.in. gazeta.pl).

Konkurs, który zostanie przeprowadzony zarówno na stronie Cyfrowego Polsatu, jak i na fan page’u platformy w serwisie Facebook, będzie podzielony na 3 tygodniowe etapy, w których uczestnicy będą wcielać się w role osób podejrzanych w śledztwie. Każdy z etapów będzie połączony z inną tajemnicą związaną z nowymi serialami pokazywanym na antenie Polsat Crime & Investigation Network w maju: „U Noonanów”, „Policja więzienna”, „Richardsonowie”. Zadaniem gracza będzie zapoznanie się z przedmiotami znajdującymi się w walizce i udzielenie właściwych odpowiedzi na pytania. Najlepsi gracze mają szansę wygrać wycieczkę do Londynu dla 2 osób (nagroda główna). W każdym tygodniu do wygrania są również 3 aparaty cyfrowe i 7 zestawów gadżetów od Polsat Crime & Investigation Network.

Olga Zomer, rzecznik prasowy Cyfrowego Polsatu, komentuje: „Kanał Polsat Crime & Investigation Network to efekt współpracy A+E Networks UK z Grupą Cyfrowy Polsat. Ofertę naszej platformy wzbogacił w listopadzie ubiegłego roku. W tej wspólnej kampanii promocyjnej chcemy podkreślić, że tylko w Cyfrowym Polsacie widzowie mają dostęp do tego kanału już od podstawowego pakietu Mini HD w bardzo atrakcyjnej cenie.”

Chris Hancox, Head of Marketing w A+E Networks UK, mówi: „Zawsze szukamy skutecznych sposób, by współpracować z naszymi partnerami biznesowymi i zaoferować ich abonentom ciekawe działania w internecie. Jestem przekonany, że ta inicjatywa będzie stymulować wyobraźnię widzów Polsat Crime & Investigation Network, a także pozwoli im poznać nasze atrakcyjne propozycje programowe złożone z seriali i dokumentów poświęconych prawdziwym zbrodniom i przestępstwom”.

Polsat Crime & Investigation Network jest dostępny już w pakiecie Mini HD (za 14,90 zł) na pozycjach 26 i 74 na liście kanałów platformy, docierając do ponad 3,5 miliona abonentów Cyfrowego Polsatu.

Kanał zabiera widzów w podróż do świata zbrodni, otwierając przed nimi drzwi laboratoriów kryminalnych, policyjnych archiwów i sal sądowych. Widz staje się częścią śledztwa i razem z policyjnymi inspektorami odkrywa tajemnice stojące za najsłynniejszymi zbrodniami i życiem niesławnych przestępców. Widzowie na własne oczy mogą przekonać się, jak organy ścigania wykorzystując techniki detektywistyczne i narzędzia diagnostyczne, doprowadzają do rozwiązania skomplikowanych śledztw.

Crime & Investigation Network został uruchomiony w 2005 roku, a od marca 2010 roku jest obecny na rynku polskim. Kanał dociera obecnie do ponad 39 milionów gospodarstw domowych w 98 krajach. Więcej informacji można uzyskać na stronie crimeinvestigation.pl oraz na profilu facebook.com/pl.crimeandInvestigation.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu