Przejdź do treści

Skuteczna recepta na czystość – linia produktów dr House firmy Den Braven

Doprowadzenie domu do czystości po dużym remoncie potrafi chyba każdemu spędzić sen z powiek. Dlatego też, z myślą o wszystkich którzy nie przepadają za spędzaniem dużej ilości czasu na szorowaniu różnego rodzaju powierzchni, firma Den Braven przygotowała linię produktów dr House, które bez problemu poradzą sobie nawet z najbardziej uporczywymi zabrudzeniami.

Prace remontowe czy wykończeniowe prowadzone w naszym domu zawsze wiążą się z mniejszym lub większym bałaganem. Dlatego też, choć większość z nas z utęsknieniem wygląda końca robót, to konieczność późniejszego posprzątania powstałego nieporządku kładzie się dużym cieniem na naszym dobrym samopoczuciu. Na szczęście firma Den Braven przygotowała rozwiązanie, które znacznie przyspieszy moment, w którym będziemy mogli w spokoju usiąść i cieszyć się odnowionym mieszkaniem – linia produktów dr House stanowi bowiem receptę na nawet najbardziej uciążliwe zabrudzenia.

Linia produktów dr House została przygotowana specjalnie z myślą o czyszczeniu uciążliwych zabrudzeń i to zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz naszego domu. W jej skład wchodzi aż 14 produktów, które pomogą nam doprowadzić do stanu świetności zarówno nasz dom jak i jego otoczenie. Pierwszą grupą produktów z linii dr House firmy Den Braven są środki przeznaczone do przywracania pełnej świetności takim powierzchniom jak kostka brukowa, klinkier, marmur i kamień. Przy ich pomocy usuniemy nalot i uciążliwe zabrudzenia powstałe w wyniku działania olejów czy sadzy, przywracając jednocześnie naturalny kolor czyszczonych powierzchni. Drugą grupę stanowią środki przeznaczone do kompleksowego czyszczenia łazienki i kuchni. W jej skład wchodzą takie produkty jak Łazienka, Płytki i posadzki, Lustra i szkło oraz Kabina prysznicowa, które pozwalają usunąć uporczywe zabrudzenia z płytek, luster i armatury,  pozostawiając je czyste i lśniące. Dodatkowo, linia dr House została wzbogacona o środki Czysta fuga oraz Impregnat do fug, które nie tylko wyczyszczą ale również zabezpieczą łączenia pomiędzy płytkami ceramicznymi tak, by zachowały one swój urok przez długi czas. Kolejną grupą produktów z linii dr House firmy Den Braven są preparaty, które doskonale przydadzą się podczas sprzątania reszty pomieszczeń w naszym domu – poczynając od PCW Plastiki, którym szybko i skutecznie wyczyścimy ramy okien i elementy wykonane z PCW, winylu i linoleum, przez Kominek usuwający okopcenia, sadzę i ślady po przypaleniach z szyb kominkowych, aż po Parkiet i panele, który pomaga w czyszczeniu i pielęgnacji podłóg laminowanych i lakierowanych. Ostatnim elementem linii dr House firmy Den Braven jest preparat Osady cementowe, stworzony z myślą o czyszczeniu zabrudzeń po klejach do glazury i zaprawach spoinowych. Szybko i skutecznie pomoże on usunąć biały nalot oraz wykwity wapienne, bez ryzyka utraty koloru oryginalnej powierzchni lub uszkodzenia fugi.

Linia produktów dr House stworzona przez firmę Den Braven, dzięki wszechstronności oraz doskonałym właściwościom pomoże nam szybko i bezproblemowo usunąć nawet najbardziej uciążliwe, tłuste zabrudzenia powstałe w wyniku prowadzenia prac remontowych, czy nawet zwyklej eksploatacji. Dzięki temu, nawet przy gruntownym sprzątaniu mieszkania produkty z linii dr House staną się dla nas skuteczną receptą na czystość.