Shim-Pol pracuje już na SENTE eSystem 3

Spółka Shim-Pol A.M.Borzymowski – dystrybutor aparatury analitycznej, zakończyła wdrożenie systemu ERP. Aplikacja wrocławskiej firmy SENTE Systemy Informatyczne usprawni przepływ informacji, obsługę klientów, kontrolę stanów magazynowych i zautomatyzuje procesy finansowo – zarządcze spółki.

Wdrożenie aplikacji obejmuje m.in. obszar relacji z klientem (CRM), który z uwagi na współpracę spółki z wieloma instytucjami został rozbudowany i dostosowany do specyficznych potrzeb firmy. Z kolei, dzięki możliwości prowadzenia badań i analiz wybranych procesów w firmie, takich jak ocena satysfakcji klienta, wiarygodności dostawców i efektywności handlowców, oprogramowanie pomoże wdrożyć firmie system zarządzania jakością i certyfikacji wg międzynarodowych norm ISO. Poza tym wdrożeniem objęto obszar logistyki, finansów i księgowości oraz personelu.

W celu ułatwienia pracy działu serwisu, firma wdrożyła także witrynę internetową, która zapewnia dostęp do aktualnych danych na temat serwisowanego sprzętu i pozwala na zdalne wykonanie operacji w systemie np. raportowanie z wykonanych instalacji sprzętu u klienta. Z oprogramowania na co dzień korzystają pracownicy w siedzibie firmy w Izabelinie, a dzięki dostępom zdalnym także pracownicy regionalni.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu