Przejdź do treści

Nowi pracownicy w CBRE w Polsce

CBRE informuje o dwóch nowych pracownikach w biurze w Warszawie.

Aneta Szczepańska dołączyła do działu rynków kapitałowych jako Młodszy Analityk. Do jej głównych obowiązków należeć będą badania i analizy rynku nieruchomości komercyjnych w Polsce oraz analizy finansowe inwestycji. Będzie również uczestniczyć w organizacji procesów sprzedaży i kupna nieruchomości biurowych, handlowych i magazynowych.

Aneta Szczepańska pracowała poprzednio w dziale inwestycji w firmie DTZ. Wcześniej była Młodszym Analitykiem Ryzyka Kredytowego w Raiffeisen Leasing. Odbyła również praktykę w dziale powierzchni handlowych w firmie King Sturge.

Aneta Szczepańska ukończyła studia licencjackie w Szkole Głównej Handlowej (SGH) w Warszawie, kierunek Pośrednictwo w Obrocie Nieruchomościami. Obecnie jest w trakcie studiów magisterskich na SGH, kierunek Zarządzanie Nieruchomościami.

Aneta Szczepańska mówi biegle po angielsku i rosyjsku, a jej hobby to teatr, kultura i język rosyjski.

Katarzyna Kocon została Koordynatorem Bazy Danych w dziale badań rynku i doradztwa. Będzie zajmować się aktualizacją i koordynacją bazy danych CBRE, jak również wsparciem zespołu badań przy monitorowaniu rynku nieruchomości komercyjnych.

Katarzyna Kocon poprzednio była lektorem języka angielskiego w Better English School JSC w Wietnamie. Wcześniej pracowała również jako lektor w Ośrodku Nauczania Języków Obcych – Euro-Lingua w Warszawie.

Katarzyna Kocon jest absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego, Wydział Pedagogiczny.

Katarzyna mówi biegle po angielsku i niemiecku, a jej hobby to narciarstwo, kajakarstwo oraz psychologia w mediach.