Przejdź do treści

Hiperekspansja Evolve

Marka Evolve, mająca w ofercie wysokiej klasy sprzęt elektroniczny, rozszerza swoją sieć sprzedaży. Już wkrótce jej produkty będą dostępne na półkach największych hipermarketów w kraju.

Współpraca z ogólnopolskimi sieciami handlowymi obejmie przede wszystkim urządzenia umożliwiające odbiór naziemnej telewizji cyfrowej. Tunery DVB-T Evolve będą dystrybuowane przez markety: Tesco, Kaufland, Real, Makro, Media Expert oraz Euro RTV AGD. Zwiększenie liczby kanałów sprzedaży dotyczyć będzie również wytrzymałych telefonów komórkowych tej marki. Zostaną one włączone do oferty produktowej sklepów Militaria.pl.

Na Polskim rynku marka Evolve jest obecna od 2,5 roku. Jej silna pozycja w Europie budowana jest nieprzerwanie od ponad 20 lat. W Czechach firma zajmuje 2. miejsce pod względem sprzedaży tunerów DVB-T, co potwierdza wysoką jakość jej produktów i zaufanie, jakim cieszą się one wśród odbiorców. Produkty Evolve to połączenie innowacyjnych rozwiązań technologicznych i ciekawego designu. W bogatej ofercie marki, oprócz tunerów DVB-T oraz telefonów komórkowych, znajdują się również wielofunkcyjne centra multimedialne.