Przejdź do treści

Dzięki Przelewy24 łatwiej zapłacisz przez komórkę

Współpraca poznańskich firm DialCom24 (Przelewy24) i Appchance zaowocowała stworzeniem biblioteki do obsługi transakcji on-line na urządzenia mobilne z systemem Android.

Już od teraz dostępna jest biblioteka będąca rozszerzeniem popularnego systemu Przelewy24 z przeznaczeniem na urządzenia mobilne. Ze wzrostem ilości smartfonów wzrasta ilość zakupów mobilnych – wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów rozszerzyliśmy usługę Przelewy24 o intuicyjne i wygodne rozwiązanie ułatwiające zakup towarów i usług na systemie Android.

– Zaletą biblioteki jest przede wszystkim prosta integracja z aplikacjami mobilnymi. Bez wychodzenia z aplikacji można dokonać płatności przez Przelewy24 i natychmiast otrzymać zwrotne potwierdzenie wpłaty – mówi Michał Bzowy wiceprezes firmy DialCom24. – Jesteśmy pewni, że biblioteka spotka się z dużym zainteresowaniem użytkowników systemu Android. Już wkrótce zaprezentujemy kolejne rozwiązania ułatwiające dokonywanie płatności mobilnych.

Biblioteka przeznaczona jest zarówno dla firm tworzących aplikacje mobilne, jak i dostępna będzie w rozwiązaniach oferowanych przez firmę Appchance.  Odbiorcą docelowym będą firmy zainteresowane realizacją płatności on-line w swoich aplikacjach mobilnych.

– Dzięki temu rozwiązaniu klienci, którzy zdecydują się na tworzenie aplikacji m-commerce razem z nami otrzymają ją szybciej i poniosą niższe koszty. Ponadto ścisła współpraca z Przelewy24 owocować będzie wprowadzaniem coraz lepszych rozwiązań na polu płatności mobilnych, co przyniesie wiele korzyści naszym obecnym i przyszłym klientom – dodaje Maciej Borowiak, współwłaściciel Appchance.

Do końca miesiąca uruchomione zostanie również rozwiązanie dla systemu iOS (iPhone, iPad), umożliwiające realizację płatności użytkownikom tej platformy.