Przejdź do treści

Rusza nowy Maxior.pl 3.0

Maxior.pl – jeden z czołowych polskich serwisów rozrywkowych został uruchomiony w zupełnie nowej wersji.

Witryna Maxior.pl kilka lat temu powstała z myślą o wszystkich użytkownikach Sieci, którzy chcą znaleźć chwilę wytchnienia przy zabawnych materiałach znalezionych w Internecie. W serwisie można znaleźć wyselekcjonowane, dodawane przez użytkowników ciekawe i śmieszne filmiki co gwarantuje przede wszystkim wysoką jakość prezentowanych przez serwis materiałów. Dodawane przez użytkowników filmiki trafiają w pierwszej kolejności do poczekalni i dopiero po uzbieraniu odpowiedniej ilości głosów zostają przeniesione na stronę główną. Maxior.pl to przede wszystkim zaskakujące filmy, tj. wyimki z meczy piłkarskich, video przedstawiające sztuczki magiczne, ekstremalne filmiki dla widzów o mocnych nerwach a także najlepsze reklamy telewizyjne. W nowej wersji serwisu, na każdą treść zamieszczoną w serwisie można zagłosować za pomocą specjalnego buttona „Daj Maxiora”. Zebrane w ten sposób głosy odpowiednio pozycjonują treść w rankingu. Użytkownicy po zarejestrowaniu się w serwisie mogą tworzyć własne profile z ulubionymi  klipami.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom wszystkich tych, którzy lubią odwiedzać witrynę przygotowano wiele zmian. Maxior.pl zyskał całkowicie nowy wizerunek oraz sposób organizacji strony. Odświeżona wersja serwisu otrzymała świeży, nowoczesny i przyjazny użytkownikowi layout. Optymalizacji został także poddany interfejs, system prezentowania klipów, a także ich oceny, co znacząco upraszcza obsługę serwisu.

„Zależało nam, aby odświeżony serwis mógł sprostać wymogom dynamicznie rozwijającego się rynku, a także by wychodził naprzeciw potrzebom użytkowników. Podczas prac nad nową odsłoną serwisu naszym głównym celem było stworzenie jeszcze bardziej przejrzystej, nowoczesnej i czytelnej jego wersji, aby odwiedzający go Internauci w możliwie szybki i łatwy sposób mogli się po nim poruszać.” – mówi Marcin Młynarski, właściciel serwisu Maxior.pl.

Dzięki zmianom serwis Maxior.pl stał się nie tylko bardziej wydajny i w pełni interaktywny ale  jeszcze bardziej zbliżył się do najlepszych zagranicznych serwisów tego typu.

Za prace nad nową wersją witryny Maxior.pl odpowiada Agencja Digital Sunset.