Przejdź do treści

Darmowe, wiosenne webinaria z Tartel i Implix

Operator telefonii HaloNet, firma Tartel Sp. z o.o. przygotowała cykl webinariów (seminariów internetowych) na temat VoIP oraz grupowych rozmów audio i wideo. „Wiosenne webinaria z HaloNet”, tak nazywa się to przedsięwzięcie, rozpoczną się 18 i 22 maja br. szkoleniami poświęconymi głównie tematyce telefonii internetowej, a zakończą po paru dniach prelekcją, dotyczącą tele- i wideokonferencji oraz…webinariów.

Ostatnie szkolenie będzie prowadzone wspólnie z firmą Implix Sp. z o.o., dostawcą usług ClickMeeting oraz ClickWebinar.

1Webinar, który odbędzie się 18 maja nosi nazwę „Najtańsza telefonia bez abonamentu, czyli VoIP nie tylko dla początkujących” i jest przeznaczony w głównej mierze dla osób prywatnych, natomiast kolejny „Nowe możliwości prowadzenia firmy, czyli VoIP w praktyce” jest już skierowany stricte do firm. Na uczestników szkoleń czekają niespodzianki w postaci darmowych minut (do wykorzystania na rozmowy telefoniczne) oraz rabatów na konkretne usługi.

Uczestnictwo w webinariach jest bezpłatne. Żeby jednak wziąć w nich udział należy wcześniej zarejestrować się, korzystając z formularza umieszczonego na stronie internetowej usługi HaloNet, pod adresem:
www.halonet.pl/wiosenne-webinaria-z-halonet/.

Organizator „Wiosennych webinariów z HaloNet” zaznacza, że ilość dostępnych miejsc jest ograniczona i o możliwości uczestnictwa będzie decydować kolejność rejestracji.