Przejdź do treści

Trzy nowe pizze na 20. urodziny Telepizzy

W Telepizzy zaczyna się święto 20 lecia obecności spółki w Polsce. Pierwszym akcentem tych obchodów jest wprowadzenie do menu trzech nowych pizz.

1Jak zapowiadają władze spółki, główne atrakcje związane z rocznicą planowane są na okres maja i czerwca. Będą się one odbywały pod hasłem „20 smacznych lat”.

W tym roku mija 20 lat od rozpoczęcia działalności Telepizzy w Polsce. Z tej okazji już teraz w menu w lokalach hiszpańskiej sieci pojawiły się trzy nowe nowe pizze. Jak zapowiadają władze spółki główna część obchodów planowana jest w miesiącach maj i czerwiec, a ich punktem kulminacyjnym będą atrakcje związane z Euro 2012.

Trzy nowe pizze to zestawienie różnych oryginalnych smaków opartych na świeżych i naturalnych produktach. Królewska Gouda (której główny składnik stanowi wędzona Gouda), Barbecue Habanero (połączenie sosu śmietanowego, z pełnym charakteru barbecue z dodatkiem papryki habanero) oraz Biesiada Smaków (połączenie goudy z aromatycznymi ziołami i staropolskiej szynki), będą zdaniem Iwony Olbryś, Dyrektora Generalnego Telepizza sp. z o.o. stanowiły doskonałe uzupełnienie obecnego menu. Jak mówi szefowa hiszpańskiej sieci w Polsce, wprowadzenie nowych pizz to nie tylko zaakcentowanie 20 lat obecności spółki w Polsce, ale również kolejny element strategii, zakładającej wprowadzanie nowych wysokiej jakości produktów. Na ten rok planujemy jeszcze wiele innych atrakcji, po przez które będziemy nawiązywać to tradycji Telepizzy w naszym kraju. Dlatego jestem przekonana, że smakosze naszej pizzy będą mieli wiele okazji do odkrywania nowych smaków w naszych lokalach – zakończyła Iwona Olbryś.

Telepizza działa na rynku polskim od 1992 roku. Pierwszy jej lokal został otwarty w Warszawie przy ul. Prostej. Obecnie sieć liczy 113 lokali rozmieszczonych w całym kraju.