Radio VOX FM na żywo z Warszawskich Targów Książki

12 maja sobotnia audycja radia VOX FM „Autografy”, prowadzona przez Jolantę Fajkowską, będzie nadawana na żywo ze studia w Pałacu Kultury i Nauki. Specjalne wydanie programu odbędzie się z okazji tegorocznej edycji Warszawskich Targów Książki.

Do swojej autorskiej audycji, nadawanej co tydzień w radiu VOX FM, Jolanta Fajkowska zaprasza ciekawych gości, związanych z szeroko pojętym światem kultury i sztuki. Specjalne wydanie programu, nadawanego w najbliższą sobotę na żywo ze studia w Pałacu Kultury i Nauki, będzie dedykowane miłośnikom książek, którzy w godzinach 12.00-18.00 będą mogli posłuchać rozmów prezenterki Radia VOX FM z gośćmi, związanymi ze światem literackim i wydawniczym. Rozmówcami Jolanty Fajkowskiej będą pisarze, poeci, ilustratorzy książek oraz dyrektorzy wydawnictw, których na Warszawskich Targach Książki na pewno nie zabraknie.

„Audycja „Autografy” jest zawsze wszędzie tam, gdzie dzieje się coś ciekawego i gdzie są nasi słuchacze – mówi Jolanta Fajkowska – Poza tym autografy daje się właśnie na książkach, więc Warszawskie Targi Książek to miejsce stworzone dla nas. Serdecznie zapraszam słuchaczy zarówno na antenę VOX FM jak i do Pałacu Kultury. Mogę zdradzić, że w sobotę wybierzemy się m.in. w podróż po Ameryce wzdłuż kultowej „Drogi 66” oraz poznamy historię Polski od zupełnie innej strony dzięki książce o największych władcach i największych kochankach.”

Radio VOX FM jest patronem medialnym Warszawskich Targów Książki już po raz trzeci, jako stacja, która wspiera polski rynek wydawniczy i propaguje kulturę czytania książek. Studio radiowe, z którego 12 maja będzie nadawana audycja „Autografy”, znajdować się będzie na 1 piętrze Pałacu Kultury i Nauki w Ethno Cafe.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu