Przejdź do treści

Modne zakupy z NoVa Park

NoVa Park – największe i najnowocześniejsze centrum handlowo-rozrywkowe w województwie lubuskim – przygotował dla swoich klientów specjalną akcję promocyjną. Każdy, kto w dniach 12-13 oraz 19-20 maja 2012 roku odwiedzi gorzowską galerię i zrobi zakupy na kwotę minimum 100 złotych otrzyma modną torbę zakupową z logotypem NoVa Park.

Elegancka i wygodna torba na zakupy z logo NoVa Park to prezent dla klientów, którzy w dniach 12-13 oraz 19-20 maja zrobią w centrum handlowym zakupy za minimum 100 złotych. Promocja dotyczy wszystkich punktów usługowo-handlowych zlokalizowanych w galerii. Upominek można odebrać na terenie NoVa Park za okazaniem paragonu.

„Ludzie lubią dostawać prezenty, dlatego Centrum Handlowe NoVa Park wychodzi naprzeciw ich oczekiwaniom. W ciągu dwóch kolejnych weekendów rozdawać będziemy modne torby zakupowe wszystkim, którzy zrobią zakupy za minimum 100 złotych w naszej galerii. Otrzymany upominek jest nie tylko praktyczny, ale także zgodny z najnowszymi trendami. Trwa właśnie moda na ekologiczny styl życia, a posiadanie torby wykonanej z materiału przyjaznemu środowisku doskonale się w ten trend wpisuje. Serdecznie zapraszam do wzięcia udziału w naszej akcji i życzę udanych zakupów” – mówi Marcin Żelazny, dyrektor centrum handlowego NoVa Park.

Akcja promocyjna będzie trwać przez najbliższe dwa weekendy, tj. 12-13 oraz 19-20 maja 2012 roku.