Przejdź do treści

Electronic Beats Festival by WALK Events vol.2

WALK Events na zlecenie T-Mobile (Telekom Deutschland GmbH) po raz drugi przygotował polską edycję międzynarodowego, kultowego festiwalu muzycznego Electronic Beats Festival. Impreza odbyła się 28 kwietnia br. w Centrum Stocznia Gdańska.

W ramach współpracy z T-Mobile, WALK Events odpowiadał za kompleksową produkcję polskiej edycji Electronic Beats Festival. Do zadań agencji należały: dobór lokalizacji, aranżacja przestrzeni oraz przygotowanie oprawy multimedialnej i kompleksowego nagłośnienia, wizualizacji i efektów specjalnych, zgodnie z indywidualnymi wymogami artystów. WALK Events odpowiadało również za zabezpieczenie imprezy, część działań promocyjnych outdoor i social media oraz dystrybucję biletów, które zostały w całości wykupione przez fanów na kilka dni przed imprezą.

Wśród gwiazd polskiej edycji Electronic Beats Festival znaleźli się: James Blake, Squarepusher, Jazzanova z Paulem Randolphem w składzie, duet Digitalizm oraz wokalistka Dillon. W ramach supportu wystąpił polski zespół Das Moon oraz Mike Polarny, a podczas afterparty DJ Spox.

Polska edycja Electronic Beats zainaugurowała tegoroczną serię festiwali T-Mobile. Kolejne imprezy odbędą się m.in. w Niemczech, Czechach, Słowacji, Austrii, Węgrzech oraz Chorwacji.

Więcej informacji na temat polskiej edycji Electronic Beats Festival można znaleźć na stronie: www.t-mobile-music.pl. Filmy z eventu są dostępne na stronie: http://www.youtube.com/user/ElectronicBeatsVideo

Electronic Beats to międzynarodowy program muzyczny T-Mobile. Od jego startu w 2001 r. odbyło się już przeszło 200 imprez, w których uczestniczyło ponad 300 tysięcy fanów. Wszystkie najnowsze informacje o wydarzeniach dostępne są na electronicbeats.net. Portal poświęcony muzyce współczesnej zawiera własne EB Radio oraz EB TV. Uzupełnieniem medialnego portfolio są kolekcjonerskie magazyny drukowane EB oraz DVD Slices, których dystrybucja odbywa się kwartalnie poprzez wyselekcjonowane lokale w całej Europie.