Przejdź do treści

OS3 Group z kolejnymi budżetami

ORANGE, HOOP Polska, USP – OS3 Group S.A. poszerza portfolio realizowanych kampanii o kolejne projekty dla Klientów, którzy zdecydowali sięgnąć po zaawansowane rozwiązania e-marketingowe. W drugi kwartał 2012 roku Grupa, która niedługo zadebiutuje na NewConnect, wchodzi więc z nowymi budżetami.

Cały czas bardzo konsekwentnie pracujemy nad pozyskiwaniem coraz to nowych projektów. Z zapytaniami ofertowymi zgłaszają się do nas marki z zupełnie nowych dla nas sektorów rynku, ale też zadowoleni klienci z którymi mieliśmy okazję już wcześniej współpracować – mówi Damian Rutkowski, Prezes Zarządu OS3 Group.

Grupa OS3 oferuje komplementarne rozwiązania e-marketingowe. W ramach przygotowywanych projektów realizowane będą głównie serwisy www, programy lojalnościowe, kampanie on-line oraz działania w social mediach. Pozyskanie kolejnych budżetów to ważny sygnał dla inwestorów – Grupa rozwija się i nabiera wiatru w  żagle.

Jesteśmy dobrzy w tym co robimy, bo jesteśmy efektywni. Kolejne projekty to dla nas nowe wyzwania, ale też najlepszy dowód skuteczności i zadowolenia Klientów. Klientów, którzy wracają do nas po kolejne pomysły, kolejne aplikacje i rozwiązania wspomagające ich biznes – dodaje Marcin Maj, Członek Zarządu OS3. – OS3 jest teraz na ważnym etapie rozwoju – rozbudowujemy Grupę, niebawem debiut na NewConnect. Tym bardziej cieszy nas rosnące grono stałych odbiorców usług oferowanych przez OS3 Group.