Zanim zawitasz do Ocean Parku (OP) we Władysławowie odwiedź stronę www

Strona Ocean Parku – pierwszego miejsca w Europie z ekspozycją zwierząt morskich i oceanicznych dostępna jest pod adresem www.oceanpark.pl.

Serwis internetowy przeznaczony jest dla osób szukających rozrywki na wysokim poziomie. Najważniejsze informacje podane są w przystępny i ciekawy sposób, umożliwiający zapoznanie się z ideą i wyjątkowością parku. Z kolei zaprezentowany plan pozwoli zaplanować wycieczkę uwzględniającą wszystkie oferowane atrakcje.

Na stronie znaleźć można opisy wszystkich prezentowanych w OP ssaków i ryb zawierające najciekawsze informacje o ich życiu i zwyczajach. Jest to bez wątpienia zajmująca lektura. Uzupełnieniem nowinek o zgromadzonych okazach są informacje o godzinach otwarcia parku, cenach biletów oraz atrakcjach, które zostały przygotowane dla zwiedzających.

Każdy, kto zawita do Parku we Władysławowie przeżyje niezapomniane chwile.

Wykorzystana przy budowie strony technologia to interaktywny flash, który w zachwycający i wciągający sposób prezentuje cały projekt. Zarówno sekcje poświęcone informacjom na temat zwierząt, jak i samego Ocean Parku są przedstawione w nietuzinkowy sposób. Serwis www.oceanpark.pl został przygotowany we współpracy ze Studiem Graficznym Linia2, które stworzyło kompletną identyfikację wizualną oraz całościowy projekt graficzny związany z obiektem.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu