Przejdź do treści

Joanna Ulanowska-Tabała objęła stanowisko Dyrektora Marketingu, Polska i kraje nordyckie Avon Cosmetics Polska Sp. z o. o.

W imieniu Avon Cosmetics Polska Sp. z o.o. informujemy, że Joanna Ulanowska-Tabała objęła stanowisko Dyrektora Marketingu, Polska i kraje nordyckie w Avon Cosmetics Polska Sp. z o.o., odpowiadając jednocześnie za Polskę, Litwę, Łotwę, Estonię  i Finlandię.

Joanna Ulanowska-Tabała ma ponad siedemnastoletnie doświadczenie na stanowiskach kierowniczych w międzynarodowych korporacjach. Swoją karierę zawodową rozpoczęła w 1995 roku jako Account Manager w agencji  Ammirati Puris Lintas, a po trzech latach dołączyła do Kraft Foods Polska jako Brand Manager Jacobs. W 2003 roku dołączyła do Diageo Poland, najpierw jako Marketing Manager, obejmując następnie stanowisko Dyrektora Marketingu. Przez ostatnie 5 lat Joanna zajmowała stanowisko Consumer  & Customer Marketing Director w Nestle Waters Polska SA, gdzie odpowiadała za marketing wód butelkowanych.

Joanna Ulanowska-Tabała jest absolwentką Szkoły Zarządzania Sprzedażą, posiada również tytuł magistra ekonomii Uniwersytetu Warszawskiego.

Avon to jeden z największych światowych koncernów kosmetycznych, oferujący produkty w systemie sprzedaży bezpośredniej. Firma powstała w 1886 roku w USA. Obecnie działa w ponad 100 krajach. Na świecie z firmą współpracuje ponad 6 milionów niezależnych konsultantek. W Polsce firma działa od 1992 roku.