VII (ostatnie) zadanie – II edycja konkursu fotograficznego 7LIVES of fineLIFE

W czwartek 3 maja wystartowało ostatnie zadanie ogólnopolskiego konkursu fotograficznego 7LIVES of fineLIFE, w którym stawką jest dwuletnie stypendium w Warszawskiej Szkole Filmowej na wydziale fotografii. To znakomita szansa, by nawet jednym zdjęciem przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę, przekonać jury, że to właśnie wam należy się główna nagroda.

Temat „LUST FOR LIFE – Głodni Życia” w zamyśle pomysłodawców ma być manifestem radości, hedonistyczną prowokacją, podkreśleniem tych wartości, które promuje magazyn fineLIFE.pl.

„W życiu należy otaczać się dobrymi emocjami, ludźmi i przedmiotami, które niosą w sobie nieoczywiste piękno, zachwycają nas i inspirują. Stąd magazyn dobrego życia bierze swój początek, ale nie dajcie się zwieść łagodnym słowom i zbyt oczywistym skojarzeniom. Bądźcie śmiali i łapczywi jak bohaterowie filmu Trainspotting, przekraczajcie granice w dekadencki sposób, tak jak to czynił Marco Ferreri w Wielkim Żarciu. Czyż Iggy Pop śpiewając Lust For Life nie definiuje na nowo apetytu na życie? Zostawiam was z tym pytaniem, w oczekiwaniu na ostatni z siedmiu akordów naszego konkursu” – powiedziała Lidia Popiel, przewodnicząca jury.

Prace będą oceniane przez Lidię Popiel, Bogusława Lindę, Jacka Porembe oraz Piotra Welca.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu