Moc atrakcji dla klientów CH EUROPA II

Koncert Gosi Andrzejewicz, pokazy mody i tańca oraz licytacja m. in. koszulki z podpisem Kamila Bednarka i biżuterii Kasi Zielińskiej – to atrakcje jakie na 11 maja przygotowało dla mieszkańców Nowego Sącza CH EUROPA II.

W piątkowe popołudnie, 11 maja, na klientów CH EUROPA II będzie czekać moc atrakcji. O godzinie 15.00 na scenie rozłożonej na parkingu przed Centrum odbędzie się pokaz mody kolekcji wiosna – lato 2012 połączony z pokazami tańca grupy WirDance. Zaś na godz. 18.00 organizatorzy zaplanowali koncert Gosi Andrzejewicz z zespołem. Na tą okoliczność sklepy i punkty usługowe Centrum przygotowały wyjątkowe promocje i rabaty, co jeszcze bardziej zachęca do odwiedzenia „Europy” w najbliższy piątek.

W trakcie imprezy przeprowadzona zostanie zbiórka pieniędzy, zaś tuż przed koncertem licytacja przedmiotów dla cierpiącej na dziecięce porażenie mózgowe Emilki Piórkowskiej. Pieniądze do puszek będą zbierać wolontariusze z nowosądeckiego Stowarzyszenia SURSUM CORDA, natomiast licytacja będzie dotyczyć m. in.: biżuterii Katarzyny Zielińskiej, koszulki z podpisami Kamila Bednarka i zespołu oraz wartościowych fantów i bonów podarowanych przez darczyńców z CH EUROPA II. Wszystkie zebrane środki zostaną przekazane Stowarzyszeniu SURSUM CORDA dla Emilki, wymagającej stałej i intensywnej rehabilitacji – zarówno ruchowej, jak i umysłowej.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu