Jacek Braciak czyta „Czarownicę” w radiu VOX FM

Od dziś przez kolejne dwa tygodnie na antenie radia VOX FM znów będzie można usłyszeć znany głos. Tym razem w rolę radiowego narratora wcieli się Jacek Braciak – aktor filmowy, teatralny, serialowy i dubbingowy, który zapozna słuchaczy z najnowszą powieścią Anny Klejzerowicz pt. „Czarownica”.

To kolejna odsłona cyklu spotkań z książką w radiu VOX FM, które od ponad dwóch lat zaprasza popularnych polskich aktorów do czytania na swojej antenie. W majowe przedpołudnia w radiu VOX FM zabrzmi głos Jacka Braciaka, aktora znanego z wielu cenionych polskich produkcji, takich jak „Edi”, „Katyń” czy „Róża”. Aktor przedstawi słuchaczom losy Michała, głównego bohatera „Czarownicy” – mężczyzny w średnim wieku, który pod wpływem nagłej decyzji porzuca swoje dotychczasowe życie i ucieka z wielkiego miasta.

Aktorską interpretację powieści, wydanej ostatnio przez Prószyński i S-ka, będzie można usłyszeć na antenie stacji w trakcie programu „Kobieta Pracująca”, nadawanego w dni powszednie w godz. 9.00-13.00 i prowadzonego przez Monikę Borysow-Dudowicz. Tradycyjnie po każdej emisji radiowej „Czarownicę” będzie można zdobyć w konkursach antenowych, a fragmenty książki, przeczytane przez Jacka Braciaka, słuchacze radia VOX FM znajdą również na stronie internetowej Voxfm.pl.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu