Firma DTZ została wyłącznym agentem odpowiedzialnym za sprzedaż nieruchomości należących do Telekomunikacji Polskiej SA

Firma DTZ została wybrana na wyłącznego agenta przy sprzedaży nieruchomości należących do spółki Telekomunikacji Polskiej SA. W skład oferowanego portfela wchodzi ponad 250 nieruchomości biurowych, handlowych, magazynowych i mieszkaniowych o różnej specyfice zlokalizowanych na terenie całego kraju. Pełną ofertę nieruchomości można znaleźć na stronie internetowej: www.tp-nieruchomosci.pl.

Nawiązaliśmy współpracę z firmą DTZ ze względu na bogate doświadczenie tej spółki, a także doskonałą znajomość lokalnych polskich rynków – mówi Magdalena Hauptman, Dyrektor Zarządzania Nieruchomościami Grupy TP. Portfel naszych nieruchomości jest bardzo zróżnicowany: znajdują się w nim nieruchomości w Warszawie, którymi mogą byc zainteresowane duże firmy, ale również niewielkie nieruchomości zlokalizowane w różnych regionach Polski, odpowiednie dla lokalnych przedsiębiorców lub osób fizycznych. Posiadamy również bogatą bazę gruntów. Ze względu na wysokie zróżnicowanie portfela sprzedaż tych nieruchomości cechować musi indywidualne podejście do każdej z nich. Sprzedaż należących do nas nieruchomości to element długoterminowej strategii optymalizacji portfela posiadanych przez TP budynków i gruntów – podsumowuje Magdalena Hauptman.

Mamy bardzo ciekawą propozycję dla różnych typów inwestorów: od osób indywidualnych po inwestorów instytucjonalnych – mówi Karolina Skurczyńska, Key Account Manager w DTZ, odpowiedzialna za projekt sprzedaży nieruchomości należących do TP. W portfolio znajdują się m.in. budynek biurowy w Warszawie przy ul. Pięknej, grunty pod zabudowę mieszkaniową w Łomiankach, grunt w Konstantynowie, Płocku, zabytkowe kamienice w Bytomiu, Łodzi, ciekawe nieruchomości w Gdyni i Gdańsku.

Jesteśmy bardzo zadowoleni, że zostaliśmy wybrani jako wyłączny partner Telekomunikacji Polskiej przy realizacji tego interesującego i wymagającego projektu. Jestem przekonany, że współpraca pomiędzy naszymi firmami będzie owocna dla obu stron. Nieruchomości, które znajdują się w portfolio Telekomunikacji Polskiej z pewnością zainteresują zarówno użytkowników nieruchomości, jak i deweloperów. Rozległa wiedza na temat rynku oraz doświadczenie zespołu DTZ umożliwią skuteczną identyfikację pojawiających się możliwości i prezentację oferty potencjalnym nabywcom zarówno w Polsce, jak i poza granicami kraju – mówi Ian Scattergood, Dyrektor Zespołu Corporate Real Estate Management na Europę Centralną w DTZ.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu