Autofederacja rozwija kanały sprzedaży

Autofederacja (AF), pierwsza w Polsce opiniotwórcza i oparta na idei afiliacji organizacja zrzeszająca polskich kierowców zdecydowała się na współpracę z agencjami, które będą prowadziły licencjonowaną sprzedaż Kart Członkowskich AF w całym kraju.

„Jest mi niezmiernie miło poinformować, że do grona współpracujących z nami agencji dołączyły: Remedium – Doradcy Finansowi, ATMA, Pośrednictwo Finansowe, AF Dystrybucja, AF Partner Anna Mysiak oraz Param, Kamil Kilijańczyk Konsultacje Biznesowe, ErgoProfit, ZG Finance Sp. z o.o., M.J. Porzycki Usługi Ubezpieczeniowo-Finansowe, Zenon Nowakowski Auto-Patryk” – mówi Hubert Drabik, Prezes Autofederacji. „Nasza organizacja rozwija się w bardzo dynamicznym tempie, dlatego zdecydowaliśmy się dotrzeć do najbardziej nawet odległych miejsc w Polsce, aby ułatwić wszystkim kierowcom przystąpienie do nas poprzez zakup Karty Członkowskiej AF” – dodaje Drabik

Agentem może zostać każdy, kto jest skutecznym sprzedawcą. Na podobnej zasadzie z Autofederacją współpracują już warsztaty samochodowe, sklepy motoryzacyjne, prywatni przedsiębiorcy. Zadaniem agenta jest zbieranie zamówień na Karty Członkowskie AF, od sprzedaży, których otrzymuje bardzo atrakcyjną prowizję. Najlepsi licencjonowani agenci będą mogli stworzyć własną sieć sprzedaży podpisując umowę z Autofederacją jako niezależna agencja.

Koszt rocznego członkostwa AF wynosi 99 zł – czyli zaledwie 8 złotych miesięcznie.

W ramach członkostwa Autofederacja zapewnia pomoc w uzyskaniu pełnego, należnego odszkodowania z zakładu ubezpieczeń osobom poszkodowanym w wypadkach komunikacyjnych i z tytułu szkód majątkowych, a także pomoc prawną obejmującą doradztwo w sytuacjach związanych nie tylko z użytkowaniem pojazdu. Eksperci Autofederacji doradzą jak obniżyć koszty utrzymania samochodu, gdzie go serwisować oraz gdzie zamówić tańsze w pełni wartościowe części zamienne. Wkrótce zostaną wprowadzone usługi związane z eksploatacją, naprawą samochodu i jego ubezpieczeniem. Planowane jest również udostępnienie usług medycznych w ramach prywatnej  opieki medycznej, ze specjalnymi stawkami dla Członków AF.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu