Zyskaj dzięki rejestracji w „my coffeeheaven”

W kawiarniach coffeeheaven wystartowała druga odsłona wiosennej kampanii „zyskaj dzięki rejestracji w my coffeeheaven”. Na spragnionych kawy i innych atrakcji, które oferuje coffeeheaven, przygotowano specjalny konkurs, którego partnerem jest operator sieci T-Mobile oraz firma Samsung. Do zdobycia są liczne nagrody, m.in.: ultranowoczesny tablet Samsung Galaxy Tab. 10.1, 5 starterów T-Mobile Internetu Mobilnego oraz ponad 10 000 punktów w programie „my coffeeheaven”, które można zamienić na pełną ofertę  kawiarni coffeeheaven.

Warunkiem uczestnictwa jest posiadanie zarejestrowanej karty my coffeeheaven. Problem? Nie! Wystarczy poprosić o kartę w kawiarni coffeeheaven i zarejestrować się na stronie programu www.mycoffeeheaven.pl. Na zapominalskich, którzy się jeszcze nie zarejestrowali,  w wybranych kawiarniach czekają hostessy, które pomogą zarejestrować się w programie my coffeeheaven właśnie za pomocą tableta. Goście będą mogli przetestować sprzęt i zobaczyć jak działa Internet na tablecie. Zaprezentowane zostaną również inne produkty, które można zdobyć konkursie. Konkurs obejmuje wszystkie 91 kawiarni coffeeheaven w całym kraju i potrwa do 14 maja 2012 roku.

Żeby wygrać atrakcyjne nagrody, wystarczy po zarejestrowaniu karty my coffeeheaven kupić 3 kawy mangoccino o dowolnym rozmiarze i odpowiedzieć na pytanie „Dlaczego warto rejestrować się w programie my coffeeheaven?”. Odpowiedzi należy przesłać na adres kontakt@mycoffeeheaven.pl. Liczy się kreatywność!

Z niecierpliwością czekamy na inspirujące odpowiedzi naszych Klientów, bo to z myślą o nich  udoskonalamy produkty i usługi oferowane w coffeeheaven i zawsze jesteśmy ciekawi ich opinii – podsumowuje Dorota Szczerbicka, head of marketing CHI Polska S.A. – Program „my coffeeheaven” to bardzo atrakcyjne rozwiązanie dla wszystkich fanów naszej marki. Dzięki niemu mogą zdobywać punkty za każdy zakup dokonany w naszej kawiarni, a dodatkowo – właśnie dzięki rejestracji, której dotyczy konkurs, zyskiwać znacznie więcej korzyści – extra punkty z okazji urodzin, podwójne punkty w ramach licznych promocji, stały dostęp online do swojego konta z punktami na stronie. A to nie koniec niespodzianek, jakie przewidzieliśmy dla zarejestrowanych uczestników programu. Dlatego tak mocno zachęcamy do rejestracji i jesteśmy bardzo ciekawi, jakie zalety dostrzegają jeszcze nasi Klienci – dodaje Dorota Szczerbicka.

Konkurs „zyskaj dzięki rejestracji w my coffeeheaven” jest komunikowany głównie w kawiarniach – na plakatach oraz nośnikach POS. Wszystkie szczegóły i warunki konkursu są zawarte w regulaminie konkursowym, który jest dostępny na stronie www.mycoffeeheaven.pl oraz w każdej kawiarni coffeeheaven. Zasady konkursu są również dostępne w specjalnej zakładce konkursowej  www.mycoffeeheaven.pl/konkursy.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu