Zakup kuchni może być prosty i przyjemny

Planujesz zakup mebli kuchennych, ale nie wiesz od czego zacząć? Wystarczy udać się do specjalisty – krakowskiego sklepu IKEA! Od 30 kwietnia do 24 czerwca można umówić się na bezpłatne indywidualne konsultacje z ekspertem, który doradzi, jak zaplanować i urządzić kuchnię.

W dziale mebli kuchennych pomocą służą dekoratorzy, montażyści i pracownicy punktu kredytowego. A jeśli wolisz pozostać w domu, specjalista IKEA odpowie na pytania on-line. To tylko niektóre z licznych udogodnień, jakie IKEA Kraków przygotowała dla swoich Klientów z okazji rozpoczęcia wiosennej Akcji Kuchennej.

– Zakup mebli kuchennych nie należy do prostych decyzji i często wiąże się z dużym stresem. Dlatego postanowiliśmy wyjść naprzeciw oczekiwaniom Klientów i przygotowaliśmy szereg rozwiązań, które ułatwią planowanie i zakup kuchni – mówi Michał Matlęga, szef Działu Kuchnie IKEA Kraków. – Stworzony przez IKEA pakiet doradczo-usługowy ułatwi przejście przez cały proces zakupowy. Od pierwszego spotkania ze specjalistą, przez zaprojektowanie kuchni i wybór mebli, na transporcie i montażu kończąc – dodaje.

Specjalista doradzi…. nie tylko w sklepie

Od poniedziałku do piątku w dziale kuchennym w krakowskim sklepie IKEA odbywać będą się bezpłatne spotkania ze specjalistą, który doradzi i pomoże zaplanować kuchnię zarówno tym, którzy chcą „zweryfikować” swoje pomysły, jak i tym, którzy nie posiadają jeszcze żadnego doświadczenia. Każdy z Klientów, po wcześniejszym umówieniu spotkania, będzie miał 1,5 godziny na indywidualną rozmowę z profesjonalnym doradcą. Skorzystać będzie można również

z bezpłatnych porad dekoratorów, montażystów i pracowników punktu kredytowego. Z kolei dla tych, którzy nie będą mieli czasu udać się do sklepu, IKEA Kraków przygotowała niezwykle wygodne rozwiązanie – porady eksperta on-line. Od 15 maja na fanpage’u IKEA Kraków na Facebooku (www.facebook.com/IKEA.KRAKOW) będzie można na żywo porozmawiać ze specjalistą z działu kuchennego.

Atrakcyjna oferta tylko teraz, kuchnia na lata

To jednak nie koniec udogodnień przygotowanych przez IKEA. Przez cały okres trwania akcji na Klientów czeka wiele atrakcyjnych ofert. Warto podkreślić m.in. 30% zniżki na wybrane fronty kuchenne, 50% tańszy montaż mebli i wyposażenia kuchennego, również przy zakupie samych frontów czy promocyjne ceny transportu na terenie Krakowa i do miast ościennych. Ponadto – i to nie tylko w czasie trwania akcji – IKEA daje aż 25 lat gwarancji na meble kuchenne, 10 lat na baterie kuchenne i 5 lat na sprzęt AGD. Możemy być zatem pewni, że w IKEA kupujemy kuchnię na lata.

Kuchnia w Twoim stylu

Zaletą mebli kuchennych IKEA jest ponadczasowe wzornictwo i szeroki wachlarz stylów. Warte podkreślenia są również nowatorskie rozwiązania, wprowadzane przez IKEA i często podpatrywane przez innych. W IKEA Kraków znajdziemy zarówno kuchnie tradycyjne, w stylu country, klasyczne, jak i bardzo nowoczesne, minimalistyczne i typowo skandynawskie. W sumie aż 64 inspirujących wnętrz.

W tym roku niezwykle modne są meble w jasnych kolorach – np. ABSTRAKT biały, NEXUS brzoza, LIDINGÖ i STÅT. Prawdziwym hitem będzie też kuchnia ekologiczna prezentująca sposoby i rozwiązania na zrównoważone użytkowanie tego niezwykle ważnego obszaru domu. Jest zatem w czym wybierać. Jeśli jednak w przyszłości znudzi nam się wygląd naszej kuchni, z łatwością zmienimy styl pomieszczenia – po prostu wymieniając fronty.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu