Płać z MasterCard® PayPass™ i odbieraj batoniki Pawełki

Już dziś rusza wyjątkowa promocja buy&get w sieci sklepów Żabka i Freshmarket skierowana do wszystkich posiadaczy kart MasterCard PayPass i Maestro PayPass lubiących słodycze.

Od 2 maja do 31 czerwca wszyscy klienci sklepów Żabka i Freshmarket, którzy dokonają zakupów za kwotę powyżej 10 zł i zapłacą za nie kartą MasterCard PayPass lub Maestro PayPass otrzymają słodki podarunek w postaci batonika E.Wedel – Pawełek dostępnego w 4 smakowych wariantach.

„Zależy nam, aby wraz z promocją idei płatności zbliżeniowych kartami w technologii PayPass dotrzeć do jak najszerszego grona użytkowników kart z logo MasterCard PayPass i Maestro PayPass. Dlatego już po raz kolejny zdecydowaliśmy się na  promocję we współpracy z siecią sklepów Żabka i Freshmarket. Tym samym dając klientom możliwość wyboru sposobu płatności za codzienne zakupy” – mówi Sebastian Krzyk, szef departamentu sieci akceptacji MasterCard Polska.

Technologia MasterCard PayPass umożliwia realizowanie transakcji w sposób zbliżeniowy bez ograniczeń kwotowych. Płatności poniżej 50 PLN nie wymagają autoryzacji, jeśli natomiast operacja przekracza tę kwotę, jej zatwierdzenie wymaga podania kodu PIN. W technologię PayPass wyposażone są nie tylko karty płatnicze, lecz także zegarki, breloki oraz naklejki na telefon. Dlatego nie zdziw się, jeśli podczas najbliższych zakupów zobaczysz klientów płacących zegarkami. Płatności zbliżeniowe to przecież wygoda, oszczędność czasu i… dobra zabawa!

Gdziekolwiek jesteś, zapytaj sprzedawcy, czy możesz płacić zbliżeniowo. Jest to nie tylko szybka, ale i wygodna metoda, którą wybierają miliony ludzi na całym świecie. W 2011 roku kartami i urządzeniami w technologii MasterCard PayPass można było płacić w ponad 425 000 punktach sprzedaży na całym świecie! Według danych firmy MasterCard co godzinę wykonywanych jest aż milion transakcji zbliżeniowych.

Regulamin promocji jest dostępny na stronie: www.paypass.pl