Uroczyste otwarcie salonu Centro w Centrum Handlowym NoVa Park

W NoVa Park – największym i najnowocześniejszym centrum handlowo-rozrywkowym w województwie lubuskim – otwierają się nowe marki. Tym razem – w weekend 28 i 29 kwietnia 2012 roku odbędzie się uroczyste otwarcie sklepu Centro – salonu oferującego obuwie i akcesoria.

Sklep Centro to 2000 modeli butów i akcesoriów, począwszy od tych najbardziej modowych poprzez obuwie typu casual, aż po sportowe i klasyczne fasony. Marka wychodzi także naprzeciw oczekiwaniom młodych klientów oferując im najnowsze kolekcje obuwia w najniższych cenach. Produkty firmy Centro cechują unikalne wzory, najmodniejsze wzornictwo i zgodność z obowiązującymi trendami w modzie.

„Cieszymy się, iż marka Centro dołączyła do grona najemców Centrum Handlowego NoVa Park. Na całym świecie powstało już ponad 100 salonów tej firmy, a nasza galeria to pierwsze miejsce w regionie, w którym będzie można nabyć produkty firmy Centro. Chcemy, aby Gorzowianie mieli dostęp do modowych nowości, dlatego zabiegamy o marki do tej pory nieodstępne na lokalnym rynku. Zapraszamy wszystkich na uroczyste otwarcie sklepu” – mówi Marcin Żelazny, dyrektor centrum handlowego NoVa Park.

Salon Centro oficjalnie rozpocznie swoją działalność w weekend 28 i 29 kwietnia 2012 roku. Nowy lokal zajmuje powierzchnię 456m² i znajduje się na poziomie 1.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu