System Digital Signage w C.H. Forum w Gliwicach

Spółka Internet Media Services SA (IMS) – świadcząca specjalistyczne usługi marketingu sensorycznego w Miejscu Sprzedaży zawarła umowę z Centrum Handlowym Forum na zarządzanie systemem Digital Signage PREMIUM. Właścicielem obiektu jest niemiecki fundusz inwestycyjny DEKA Immobilien GmbH, a zarządcą Avestus Real Estate.

Ten liczący 43.000 m2 obiekt znajduje się w jednym z najprężniej rozwijających się miast Śląska, w odległości 15 min. od węzła autostradowego Gliwice – Śośnica, największego węzła drogowego w Europie Środkowej. Swoim Klientom oferuje dostęp do 140 sklepów i lokali usługowych.

Emisja materiałów informacyjno – reklamowych odbywać się będzie na 31 monitorach o przekątnej 47”, zainstalowanych w układzie poziomym w ciągach komunikacyjnych, foodcourcie oraz na standach informacyjnych. Wykorzystanie tych nowoczesnych nośników  gwarantuje nieograniczone możliwości komunikacji pomiędzy działem marketingu obiektu, Najemcami a Klientami  Centrum.

C.H. Forum jest już 29 Centrum Handlowym obsługiwanym w zakresie systemu Digital Signage przez firmę IMS.

Dział sprzedaży reklam IMS SA zaprasza do współpracy firmy zainteresowane promocją na tych nowoczesnych nośnikach: http://www.ims.fm/oferta/reklama-w-miejscu-sprzedazy/reklama-video-w-galeriach-handlowych/

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu