Małe piwo!

Marka Żywiec, po raz kolejny wykorzystując w komunikacji z konsumentami zabawę słowem, wprowadza na rynek nowy produkt – małą puszkę piwa Jasne Pełne o objętości 330 ml. Tym razem w swoich działaniach Żywiec opiera się na dwuznaczności sformułowania „Małe piwo”.

Małe piwo, czyli puszka 330 ml, łączy w sobie maksymalną ilość korzyści, jaką można otrzymać z tak małej pojemności i gwarantowany smak piwa premium. Nowe poręczne opakowanie ma wiele funkcjonalnych zastosowań, które zamknięte w małej puszce ucieszą koneserów złocistego trunku.

Zaletą nowego produktu jest przede wszystkim wygoda i poręczność użytkowania – mała puszka to mało zajętego miejsca, większa ergonomia i łatwość w przenoszeniu czy transporcie. Do innych zalet nowego opakowania zaliczyć należy także niezmienną jakość piwa – zachowanie odpowiedniego poziomu nagazowania i temperatury do ostatniego łyka to gwarancja udanego wieczoru czy też zabawy. Małe piwo to rzadko widziany w Polsce obrazek – a jakże popularny za naszymi granicami. Teraz można przypomnieć sobie dobrze pamiętany klimat z wakacji i przenieść się w miłe obszary smakowych doznań także w kraju.

Wartości i funkcjonalności małej puszki piwa Żywiec jest więcej i zapewne każdy znajdzie swoją ulubioną, najbardziej pasującą do indywidualnego stylu życia. Najważniejsze, że w tym małym opakowaniu drzemie duży potencjał. A odkrywanie nowych benefitów może być dodatkową przyjemnością i zabawą dla każdego w każdej sytuacji.

Autorem koncepcji kreatywnej pod nazwą „Małe piwo” jest Men at Work. Agencja odpowiadała m.in. za projekt logotypu nowego produktu oraz shrinków, była także pomysłodawcą haseł, które pojawiły się na foliowych opakowaniach Żywca 330 ml.

Za projekt małej puszki odpowiada agencja BNA. Wsparciem PR zajmuje się TBWA PR.

Produkt dostępny jest na rynku od 10 kwietnia 2012 roku.

Szczegóły na stronie: www.zywiec.com.pl

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu