Hannspree zapowiada nowy model tabletu HANNSpad

Na polski rynek trafi wkrótce nowy model tabletu HANNSpad. Najnowszy produkt firmy Hannspree będzie wyposażony w 7-calowy ekran pojemnościowy oraz system operacyjny Android 4.0 (Ice Cream Sandwich).

HANNSpad 7″ to urządzenie zaprojektowane z myślą o użytkownikach, dla których priorytetem jest mobilność oraz wygodny dostęp do multimediów i informacji. Urządzenie jest niewielkie i lekkie – mierzy 120 x 194,5 x 10,5 mm i waży zaledwie 330 g. To oznacza, że tablet z powodzeniem zmieści się do każdej torebki czy większej kieszeni, można go więc zawsze mieć przy sobie i korzystać w dowolnym momencie.

1 HANNSpad, HANNspree, PROMOHANNSpad doskonale sprawdzi się jako narzędzie do surfowania po Internecie, korzystania z poczty elektronicznej, odtwarzania multimediów, uruchamiania gier oraz innych aplikacji czy czytania e-booków.

Najważniejszym elementem urządzenia jest 7-calowy ekran o rozdzielczości 800 x 480 pikseli, który obsługuje technologię pojemnościową oraz Multi-touch. Atutem najnowszego produktu Hannspree jest również elegancka, minimalistyczna obudowa pokryta materiałem o fakturze skóry – zapewniającym pewny chwyt oraz klasyczny wygląd.

Projektanci Hannspree stworzyli urządzenie tak, by maksymalnie uczynić korzystanie z wszystkich funkcji tabletu w pełni wygodnym – służą temu m.in. ergonomicznie rozmieszczone przyciski (wśród nich znalazł się dedykowany przycisk Share, ułatwiający szybkie udostępnienie wybranych treści w Internecie – np. w serwisach społecznościowych).

Urządzenie pojawi się na polskim rynku w maju – wtedy też podana zostanie pełna specyfikacja HANNSpada 7″ oraz rekomendowana cena detaliczna.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu