Niezwykła uczta dla fanów komiksów w kinach IMAX

Walka o naszą planetę nabierze jeszcze większego rozmachu! Opowieść o super bohaterach wyświetlana w technologii 3D na gigantycznych ekranach kin IMAX – pochłonie Cię bez reszty! Już 11 maja, dobro ponownie stoczy odwieczną walkę ze złem. Tym razem, przed szaleńcem pragnącym zniewolić ludzkość bronić nas będzie nieokiełznana drużyna Avengers.

Zespół złożony z najsłynniejszych postaci z kultowych komiksów Marvela da popis swoich nadprzyrodzonych umiejętności, zapewniając wszystkim widzom najwyższych lotów kino akcji!

Kiedy wsuniesz na nos okulary do projekcji filmów trójwymiarowych w ogromnej sali kina IMAX, świat komiksu „Avengers 3D” pochłonie Cię bez reszty! Odrobina aroganckiego Iron Man’a, szczypta nieokrzesanego Hulka i gotowego do poświęceń Kapitana Ameryki. Efekt może być tylko jeden – elektryzujące do szpiku kości kino akcji! Emocje zwielokrotni gigantyczny ekran kin IMAX – mierzący 18 metrów wysokości i 24 metry długości.

Nie tylko ogromny ekran sprawi, że film „Avengers 3D” będzie w kinie IMAX wyjątkowym przeżyciem. Dzięki stadionowemu układowi foteli, z dowolnego miejsca na sali każdy widz będzie miał przed sobą niczym niezakłócony obraz walki o dobro ludzkości. Ponadto, krystalicznie czysty i mocny dźwięk oraz technologia 3D na najwyższym poziomie przeniosą widzów w sam środek akcji. Hulk jak żywy – tylko w kinie IMAX!

„Film ‘Avengers 3D’ to rozrywka na amerykańskim poziomie. Widzowie znajdą w nim wszystko, co niezbędne w rasowym filmie akcji. Ogromny budżet produkcji sprawił, że sceny walk i pościgów zapierają dech w piersiach. Wszystko to jest jeszcze bardziej widowiskowe w kinach IMAX!” – mówi Iwona Kuźnik, dyrektor marketingu i PR Cinema City.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu