MEWA Channel wystartował w serwisie Youtube. Ciekawa prezentacja marki stulecia

Jak bardzo emocjonujące może być czyściwo? Teraz wreszcie widać całą jego magię w serwisie Youtube – w nowym kanale firmy MEWA (http://www.youtube.com/user/mewaPOL).

1 MEWA, MEWA Textil-Service, Oliver Gerrits„Istnieje wiele dobrych argumentów, by kupować nasze tekstylia oferowane w systemie full-serwis – i dzięki nim do tej pory świetnie się sprzedają.

Nasze filmy reklamowe mają dodatkowy wymiar emocjonalny, który służy temu, by pokazać, co robimy” – tak Oliver Gerrits, kierownik działu marketingu i rozwoju produktu w firmie MEWA, wyjaśnia, dlaczego firma zdecydowała się nakręcić reklamę i umieścić ją w Internecie.

Wykorzystujemy ten ogromny potencjał, jaki posiadają media cyfrowe, by rozpowszechniać w trwały sposób nasze przesłanie. Zastosowanie współczesnego środka przekazu, jakim jest ruchomy obraz, wspiera proces komunikowania marki, – mówi Gerrits.

W spotach takich jak „Pracuję w firmie MEWA“, jak też w filmie opowiadającym o historii przedsiębiorstwa, zrealizowanych przez agencję Change z Frankfurtu, firma MEWA prezentuje się jako sympatyczny pracodawca posiadający wiodącą pozycję na rynku.

Pragniemy oddziaływać na grupy odbiorców, – mówi Oliver Gerrits. – Dlatego też tworzymy filmy reklamowe przeznaczone dla naszych różnych grup docelowych. Tym samym tworzymy emocjonalne nastawienie do prezentowanych przez nas tematów, czy to w trakcie targów pracy czy w to kinie czy też podczas rozmów z klientem.

MEWA Textil-Management

2 MEWA, MEWA Textil-Service, Oliver GerritsFirma MEWA posiada 41 placówek w całej Europie. Oferuje usługi typu full-service w zakresie odzieży roboczej i ochronnej, czyściw tekstylnych, wycieraczek do butów i mat olejowych, oraz artykułów BHP. 4100 pracowników obsługuje ponad 154 000 klientów w przemyśle, handlu, rzemiośle i gastronomii.

W 2010 roku firma osiągnęła obroty w wysokości 448 mln euro. Założona w 1908 roku firma MEWA jest dzisiaj czołowym producentem w segmencie tekstyliów przemysłowych. W 2011 roku jury pod przewodnictwem Bernda Venohra, profesora ekonomii z Berlina, zakwalifikowało firmę MEWA do grona niemieckich liderów rynku.

MEWA Textil-Service sp. z o.o.
www.mewa-service.pl

Kontakt dla prasy:

Roman Benedykciuk
ADIUNCTOR
ul. Nugat 8 m 59
02-776 Warszawa
Tel./fax: +48 22 643 81 73
Tel. kom.: +48 501 288 684
biuro@adiunctor.pl

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu