BOIG pozyskał KARI dla Focus Mall w Piotrkowie Trybunalskim

BOIG Property Consulting, spółka z grupy The Blue Ocean Investment Group, pozyskała nowego najemcę – rosyjską sieć obuwniczą KARI dla galerii handlowej Focus Mall w Piotrkowie Trybunalskim. Lokal o powierzchni blisko 243 mkw. pierwszych klientów zaprosi w połowie czerwca. To kolejny już, po salonie Stardivariusa,  najemca modowy, który dzięki staraniom BOIG poszerzy ofertę modową galerii.

W ciągu ostatniego miesiąca BOIG Property Consulting  doprowadził do podpisania z siecią obuwniczą Kari dwóch umów najmu powierzchni handlowej – w Focus Mall w Piotrkowie Trybunalskim oraz w Gemini Park w Tarnowie. Kolejne lokalizacje są w trakcie negocjacji – do końca roku sieć planuje otwarcie 30 swoich salonów w Polsce.

– Nasza sieć bardzo dynamicznie wchodzi na polski rynek, kolejny salon obuwniczy powstanie za kilka tygodni w Focus Mall w Piotrkowie Trybunalskim. Przy wyborze tej lokalizacji skorzystaliśmy z wieloletniego doświadczenia oraz profesjonalnej obsługi, jaką zapewniła nam firma BOIG Property Consulting – mówi Krzysztof Barański, Real Estate Director, KARI Poland – Znakiem szczególnym salonów Kari jest nie tylko modne obuwie, ale również bogata propozycja akcesoriów idealnie dopasowanych do kolekcji czółenek, szpilek czy kozaków. Torebki, apaszki, czapki, szaliki, a nawet okulary z tej samej serii co buty tworzą udane stylizacje modowe – dodaje K. Barański.

– Marka KARI na początku rozwoju sieci w Polsce otwiera swoje sklepy w galeriach handlowych, które są chętnie odwiedzane przez klientów, charakteryzują się bogaty doborem najemców oraz dobrze rokują na przyszłość –  mówi Ewa Ściubidło, Associate Director w BOIG, odpowiedzialna za wynajem powierzchni w obiektach Focus Mall

Marka Kari należy do rosyjskiego biznesmena Igora Yakovleva. Firma rozpoczęła działalność w Polsce w styczniu tego roku. Oferta marki to modne obuwie dla kobiet i mężczyzn po przystępnych cenach. Igor Yakovlev jest także właścicielem sieci Eldorado oferującej sprzęt AGD oraz artykuły gospodarstwa domowego.

Focus Mall znajduje się w centrum Piotrkowa Trybunalskiego. Galeria liczy 75 tys. mkw. powierzchni całkowitej, w tym 35 tys. mkw. powierzchni najmu GLA. Znajduje się na niej ponad 100 sklepów, w tym: supermarket Savia, znane sieci odzieżowe m.in.:  H&M, Stradivarius, KappAhl, Cubus, Marks&Spencer, Diverse, Cropp Town, Hous, Mohito, Reserved, Solar, Top Secret & Friends, sieci obuwnicze m.in.:  Centro, CCC, Deichmann, Ecco, Wojas, market elektroniczny Media Markt, Empik, sklep z wyposażeniem wnętrz Home&You, a także 5-salowe kino Helios. Obiekt został oddany do użytku 13 listopada 2009 roku.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu