Przejdź do treści

Zmiany kadrowe w Domena.pl

W kwietniu nastąpiły zmiany strukturalne w bydgoskiej firmie internetowej Agnat. Funkcję dyrektora handlowego firmy powierzono Sylwii Mielczarek, dotychczasowej dyrektor spółki zależnej DomainMaker. Nowo powołane stanowisko dyrektora marketingu objął Dawid Kulbaka, a na stanowisko dyrektora IT awansował Arkadiusz Miśkiewicz.

Dział Handlowy pod kierownictwem Sylwii Mielczarek będzie zajmował się sprzedażą bezpośrednią i rozwojem sieci partnerów biznesowych. Z kolei Dział Marketingu będzie odpowiadał za wizerunek firmy, działania w obszarze new business oraz rozwój marek podległych. W kompetencjach działu IT pozostaje zarządzanie infrastrukturą techniczną oraz systemami informatycznymi firmy.

– Już niedługo wprowadzamy nową wizualizację naszej strony internetowej i ofertę dopasowaną do aktualnych wymagań rynkowych. Odświeżone zostaną także nasze autorskie panele do obsługi domen i serwerów wirtualnych – zapowiada Wojciech Gostomczyk, wiceprezes firmy Agnat.

Zmiany wizerunkowe i strukturalne mają na celu zintensyfikowanie działań marki Domena.pl na polskim rynku internetowym. Bydgoski Agnat specjalizuje się w rejestracji i utrzymywaniu domen internetowych, dostarczaniu hostingu i pozycjonowaniu stron internetowych. Firma działa w branży 10 lat i obsługuje między innymi takich klientów jak Getin Bank, Herbapol, Cinema City, czy Aflofarm.