NAP Contract dla Empik Cafe The Flame na gdańskim lotnisku

W kwietniu br. ruszył pierwszy punkt konceptu The Flame Restaurant & Bar. NAP Contract, który specjalizuje się w projektowaniu i kompleksowym wyposażeniu wnętrz komercyjnych, był partnerem Empik Cafe w realizacji tego projektu.

The Flame Restaurant & Bar zlokalizowany jest na gdańskim lotnisku. Swoich pierwszych klientów przyjął wraz z otwarciem rozbudowanej części lotniska w Gdańsku.

The Flame Restaurant & Bar jest dostępny dla podróżnych, którzy przejdą odprawę. Lokal nowego konceptu zajmuje ok. 170 mkw. powierzchni i posiada około 70 miejsc siedzących. NAP Contract był odpowiedzialny za wyposażenie lokalu według projektów Empik Cafe. Zespół NAP wykonał m.in.: krzesła, fotele, stoły, stołki barowe oraz siedzisko w loży. Dostarczył również oświetlenie i meble teakowe. „Bardzo cieszy nas fakt współpracy z Empik Cafe przy tym projekcie. Jest to kolejna wspólna realizacja, która została odebrana przez klientów bardzo pozytywnie. W naszej pracy stawiamy zawsze na funkcjonalność, dobrą jakość i ciekawy oraz nowoczesny design. W każdym projekcie, przygotowywanym dla Empik Cafe, udaje nam się połączyć te wszystkie najważniejsze dla naszego zespołu elementy.” – komentuje efekty współpracy dyrektor handlowy NAP, Agata Błaszczyk.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu