McCann Worldgroup z nowym rzecznikiem prasowym

Od kwietnia b.r. rzecznikiem prasowym McCann Worldgroup została Agnieszka Bzdyra-Maciorowska, aktywnie działająca także na rzecz Międzynarodowego Stowarzyszenia Reklamy w Polsce.

W okresie 2001-2004 zastępca redaktora naczelnego miesięcznika Marketing w Praktyce, a do 2008 roku redaktor naczelna tytułu. Przez ostatnie 11 lat zawodowo związana z marketingiem, dziennikarstwem i edukacją w zakresie marketingu i public relations. Pomysłodawca jednego z pierwszych portali marketingowych marketing.org.pl.

W ostatnich latach jej kariera wiązała się głównie z branżą szkoleniową; była założycielką i dyrektor zarządzającą firmy szkoleniowej „Essentis – szkolenia marketingowe” oraz współtwórcą Concept Labs.

Aktualnie, oprócz działań na rzecz grupy McCann oraz IAA Polska, współpracuje redakcyjnie z magazynami branżowymi Marketing w Praktyce i Brief. W pierwszym jest autorką artykułów działu Trendy, w drugim prowadzi brandowany dział – IAA Newsboard.

Dołączenie do McCann Worldgroup jest kolejnym, ambitnym krokiem w karierze Agnieszki Bzdyry-Maciorowskiej. Od teraz, wykorzystując swoje bogate doświadczenie dziennikarsko-marketingowe, będzie wspierać wizerunek McCann, Momentum, MRM oraz Weber Shandwick. Zamierza skupić się na prezentacji rynkowi, dotychczas słabo zakomunikowanych, wysokich kompetencji kreatywnych i strategicznych wszystkich czterech spółek grupy.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu